24h
Rezerwacja
telefon
513 166 556

Wynajem

Autolawet Elbląg


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Elbląg


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Zapoznaj się z naszą korzystną ofertą wynajmu autolawety w Elblągu. Przygotowaliśmy przede wszystkim KORZYSTNĄ ofertę dla województwa warmińsko-mazurskiego, szczególnie dla mieszkańców Elbląga i okolic. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się! Wiemy doskonale jak zróżnicowani i wymagający mogą być mieszkańcy Elbląga, dlatego nasza oferta posiada tak duży wybór autolawet, a nasi doświadczeni pracownicy zawsze chętni do pomocy. Oferujemy przejrzystą umowę i profesjonalne wsparcie. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


330
zł/doba


1000 km na dobę

Bezpieczny
Transport

Oferta

Nasze pojazdy są w 100% dostosowane i spełniają wszelkie Europejskie wymogi, nie musisz się martwić o nieprzyjemnościach na trasie. Firma autolawety Elbląg dostosowana jest również pod wymagających użytkowników. W naszej ofercie znajdują się autolawety z podjazdem do 5.30 m. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Elblągu, a skorzystasz z naszej bezpiecznej i szybkiej oferty wynajmu autolawety.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Na zatłoczonym rynku nie wystarcza bycie dobrym. Należy być najlepszym! a tacy właśnie jesteśmy „Dobra jakość w dobrej cenie” to nasza główna zaleta. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Elblągu, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Nasi doświadczeni pracownicy z łatwością dobiorą odpowiednie jednoski pod przedstawione potrzeby i wymagania. Udostępniamy pełną specyfikację pojazdów oraz cenniki, to właśnie powody, dla których warto u nas wypożyczyć autolawetę w Elblągu. Nasze autolawety są przystosowane do każdych warunków pracy, posiadają również bogate i przydane wyposażenie m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Oferujemy wynajem dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Każdy klient otrzymuje od nas wsparcie w zakresie doboru oraz obajśnieniu funkcji pojazdu. Wynajem jest kierowany do użytkowników, którzy potrzebują sprawdzonej, taniej i bezpiecznej autolawety. Wypożyczenie autolawety w Elblągu lub w innym naszym punkcie, w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Posiadamy tysiące pozytywnych opinii naszych klientów, zapewniamy pełne wsparcie techniczne podczas wynajmu. Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka argumentów, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Kielcach, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują najkorzystniejszą ofertę na rynku. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Pierwsze wypożyczenie autolawety przez naszą firmę nastąpiło w 2008 r. To już 10 lat funkcjonuje nasza firma, zbierając przy okazji same pozytywne oceny naszych klientów. Wyszkoleni pracownicy, szeroki wybór autolawet oraz niskie ceny gwarantują zadowolenie klientów, którzy decydują się skorzystać z naszej oferty. Z naszej oferty korzystają klienci z całej Polski oraz sąsiadujących krajów, dołącz i Ty!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Elbląg

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęU nas masz pewność natychmiastowej pomocy I wsparcia! Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7. Wynajem autolawet Elbląg zajmują się również szeroko rozumianą pomocą. Zapoznaj się z naszą ofertą. Pomożemy jako natychmiastowa pomoc drogowa I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
330 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Laweta-przyczepa Laweta-przyczepa
100zł /doba 150zł /doba
1 Auto 2 Auta
prawo jazdy kategorii B+E prawo jazdy kategorii B+E
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Elbląga i okolic, przygotowaliśmy umowę bez żadnych tajemnic. Formalności dostępne są w przejrzysty sposób! W naszej firmie klient ma pewność, że nie otrzyma podejrzanej umowy wynajmu. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Elbląg należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Elbląg. Nasza oferta dostępna dla wszystkich! Docenią to użytkownicy, którzy szukają niezawodnych, bezpiecznych i tanich autolawet. Na wszelkie zapytania odpowiadamy pod numerem telefonu 513 166 556" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Elbląg.

Kontakt

Wynajem autolawety Elbląg
Telefon Kontaktowy:

+48 513 166 556
Email: elblag@wynajemautolawety.pl
Elbląg

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Elblągu, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Elbląg, korzystniejszej oferty pod względem przejrzystej umowy, zaplecza wyszkolonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Elblągu. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Elbląg istnieje dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Elbląg

Przedsiębiorstwo oferuje swoje usługi w Elblągu i okolicznych miejscowościach. Klienci są bardzo zadowoleni ze sposobu świadczenia usług przez firmę i chętnie nawiązują z nią długotrwałą współpracę. Usługi oferowane przez przedsiębiorstwo to przede wszystkim wynajem autolawet, a także pomoc drogowa. Wynajem autolawet cieszy się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród młodych przedsiębiorców. Podstawą współpracy z firmą jest umowa najmu, w której określa się warunki użytkowania i zwrotu wypożyczonego pojazdu. Klient ma obowiązek uiścić opłatę najmu oraz kaucję, która zostanie mu zwrócona po oddaniu użytkowanego, najętego pojazdu w nienaruszonym stanie. Wynajem autolawety może się wydawać mniej kosztowny tylko pozornie. Warto dobrze oszacować koszty wynajmu i porównać je z ceną zakupu, chyba że planowane jest jej użytkowanie przez niedługi okres. Wynajem autolawet w Elblągu jest usługą oferowaną od niedawna, ale już cieszy się dość dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolic.

Firma o której mowa wyżej prowadzi swą działalność w Elblągu. jest to miasto będące ośrodkiem powiatu. Leży w województwie warmińsko - mazurskim. Warto wiedzieć, że należy do najstarszych miast w województwie. Elbląg jest przede wszystkim ośrodkiem przemysłu ciężkiego. Działa tam Scana Zamech produkująca śruby napędowe do statków. Znanym przedsiębiorstwem jest też Zakład Metalurgiczny ALSTOM Power. Elbląg jest też ośrodkiem przemysłu spożywczego i turystycznego. W mieście stale rozwija się przemysł handlowo - usługowy. Warto wiedzieć, że w dzisiejszych czasach działa tam mnóstwo małych przedsiębiorstw specjalizujących się w konkretnych usługach. Przykładem jest opisana wyżej firma oferująca wynajem autolawet. Nie musi kłaść dużego nacisku na promowanie swojej marki, ponieważ jest już dość dobrze znana, wystarczająco dobrze, aby poszerzyć działalność firmy i świetnie prosperować. Elbląg jest więc ośrodkiem przemysłowym, gdzie mniejsze firmy świadczące usługi także mogą świetnie działać i czerpać duże zyski.