24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Wynajem

Autolawet Gdańsk


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Gdańsk


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Jeżeli szukasz autolawety, nie szukaj dalej – dobrze trafiłeś! Witamy w wynajem autolawet Gdańsk. Wiemy doskonale jak zapracowani i wymagający są mieszkańcy pomorza, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla mieszkańców Gdańska i okolic, ograniczyliśmy nasze formalności do kompletnego minimum, w zakresie wynajmu autolawet w Gdańsku! Nasza firma wynajem autolawety Gdańsk jest jedynym rozsądnym wyborem w mieście, jeżeli spojrzymy na oferowane pojazdy, z bogatym wyposażeniem oraz niską ceną. Takie warunki mogą spełnić jedynie najlepsze firmy na rynku, do której właśnie należymy. Stajemy się jedną z najpopularniejszych wypożyczalni autolawet w Gdańsku, gwarantujemy satysfakcje oraz minimum formalności dla mieszkańców Gdańska oraz pobliskich rejonów. Wszystkie nasze pojazdy są w pełni dostosowane pod unijne przepisy – zagwarantuj sobie spokój pracy! Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Gdańska oraz okolicznych miejscowości. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie nowoczesne i niezawodne pojazdy z gwarancją. Dla wymagających użytkowników posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m, gwarantuje to wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Gdańsku, a zaproponujemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy najwyżej ocenianą firmą w kategorii wynajem autolawet Gdańsk, dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom minimum formalności, które zajmą maksymalnie kilka minut. Taką ofertę mogą zaoferować jedynie najlepsze firmy, jaką jest wynajem autolawet w Gdańsku. Dzięki naszej wiedzy i dużej flocie autolawet możemy idealnie dobrać pojazd pod wymagania wynajmującego. Przed każdym sfinalizowaniem wynajmu autolawety, klient może – do czego zachęcamy, obejrzeć dokładnie każdy pojazd. Gwarantuje to wstępne zapoznanie się z samochodem oraz odpowiednie dobranie oferty pod wymagania naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wynajmujący odpowiednio dobrał pojazd do swoich potrzeb, nasi profesjonalni pracownicy i doradcy znają się na tym, jak mało kto! Do naszej floty pojazdów zaliczają się jedyne nowoczesne oraz bezawaryjne autolawety w Gdańsku. W swoim wyposażeniu posiadają to, co zapewnia komfort i wygodę pracy, m.in.: Radio cd Elektryczna wciągarkę sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem autolawety w Gdańsku w wielu sytuacjach to najkorzystniejsze rozwiązanie, które zapewnia nieporównywalny komfort pracy i bezpieczeństwo podczas transportu, w przeciwieństwie do samochodu osobowego z lawetą. Wynajem autolawety w Gdańsku lub w innym naszym punkcie w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Dodatkowym atutem wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka zalet, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Gdańsku, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują Państwo bezkonkurencyjną ofertę na rynku wynajmu autolawet w Gdańsku. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza firma powstała w 2008 r. To już 10 lat na rynku! Od kilku lat to jedna z najwyżej ocenianych wypożyczalni autolawet w Polsce, a teraz nawet w Twoim mieście, pod nazwą wynajem autolawety Gdańsk. Nasi klienci są z całej Polski i krajów sąsiadujących. Doceniają nasz profesjonalizm, minimum formalności, szeroką ofertę autolawet i bezkonkurencyjne ceny. Autolawety Gdańsk są idealną ofertą dla mieszkańców Gdańska, pojazdy przez nas oferowane wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami, nowoczesnym wyposażeniem oraz bezawaryjnością. Wypożyczalnia autolawet Gdańsk stawia na zadowolenie I satysfakcje, doceniają to tysiące zadowolonych naszych klientów.

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Gdańsk

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasza firma to nie tylko wynajem autolawet w Gdańsku, ale również kompleksowa pomoc jako pomoc drogowa i holowanie aut osobowych, dostawczych oraz maszyn do wybranej bezpiecznej lokalizacji. Posiadamy doświadczonych doradców oraz kierowców, którzy są w stanie pomóc Państwu w nieprzewidzianych sytuacjach 24/7. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować powierzone nam zadanie w jak najkrótszym czasie, dbając przy tym o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców pomorza ograniczyliśmy formalności wynajmu do kompletnego minimum! Aby móc wynająć autolawetę od naszej firmy należy spełniać poniższe kilka prostych warunków:

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Naszym zadaniem jest przeszktałcic niezrozumiałe i skompikowane formalności w prostą i przystępną formę dla naszych klinetów! Cały proces formalności przebiega w szybki sposób, gwarantujemy sfinalizowanie wynajmu w kilkanaście minut. Nasza oferta jest nieustannie powiększana oraz obszar działań, w których oferujemy nasze usługi. Oferta jest już dostępna w największych miastach w Polsce, teraz również w Gdańsku. 10 lat na rynku oraz zebrane przez ten czas doświadczenie pozwala nam sprostać największym wymaganiom naszych klientów. Skorzystaj z naszej oferty a gwarantujemy pełną satysfakcje z wynajmu autolawety w Gdańsku. Na wszelkie zapytania klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Gdańsk

Kontakt

Wynajem autolawety Gdańsk
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: gdansk@wynajemautolawety.pl
Gdańsk

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Gdańsku nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet w Gdańsku korzystniejszej oferty pod względem doświadczenia naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Gdańsku. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposób kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – autolawety Gdańsk istnieją dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Gdańsk

Wynajem autolawet w Gdańsku jest oferowany przez nieliczne firmy. Przedsiębiorstwa o których mowa zajmują się świadczeniem usług wynajmu na terenie miasta oraz w okolicy. Warto wiedzieć, jak wygląda nawiązanie współpracy z tego typu firmy. Podstawą współpracy klienta z przedsiębiorstwem jest zawarcie umowy najmu. Wzór znajduje się z reguły na stronie internetowej przedsiębiorstwa, więc warto się z nim zapoznać. Należy także pamiętać o tym, że nie każdy może ją zawrzeć. W regulaminie związanym z korzystaniem z usług oferowanych przez przedsiębiorstwo znajduje się dokładne określenie kryteriów, jakie powinien spełniać klient chcący nająć autolawetę na określony czas. Podstawowym warunkiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Większość przedsiębiorstw specjalizujących się w świadczeniu tego typu usług wymaga także od klientów ukończenia osiemnastego roku życia. Pełnoletnie osoby ponoszą bowiem pełną odpowiedzialność za dopełnienie warunków umowy i wystąpienie szkód w pojeździe podczas jego użytkowania.

Gdańsk, gdzie koncentruje się działalność przedstawionego wyżej przedsiębiorstwa, jest centrum gospodarczym i węzłem komunikacyjnym północnej części Polski. Stanowi duży ośrodek gospodarczy obszaru Morza Bałtyckiego, dlatego też warunki do rozwoju działalności gospodarczej są tam wręcz rewelacyjne. Już od początków istnienia osada byłą ludna. Gród prowadził działalność handlowo - targową, dzięki prężnej działalności portu morskiego. Już w trzynastym wieku otrzymał prawa miejskie. Utrzymywał stosunki handlowe z Lubeką. Współcześnie Gdańsk należy do najlepiej rozwijających się ośrodków gospodarczych Polski. Bardzo dobrze rozwija się tam przemysł precyzyjny i elektroniczny oraz informatyka. Znajdują się tam również duże zakłady przemysłowe i spożywcze. Przedsiębiorstwo zajmujące się wynajmem autolawet charakteryzuje się tym, że współpracuje z firmami reprezentującymi inne branże, między innymi z zakładami przemysłowymi potrzebującymi tego typu pojazdów do transportu maszyn.