24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Wynajem

Autolawet Toruń


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Toruń


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Wypożyczalnia autolawet w Toruniu dla wymagających! Wiemy doskonale jak precyzyjni i wymagający mogą być mieszkańcy Torunia, więc przygotowaliśmy specjalną ofertę wypożyczenia autolawety w Toruniu bez jakichkolwiek tajemnic. Jesteśmy firmą, którą docenią wymagający klienci, którzy szukają taniej, bezpiecznej i profesjonalnej wypożyczalni. Oferujemy szeroki wybór autolawet, przejrzystą umowę i profesjonalne wsparcie. To argumenty przemawiające za skorzystaniem z naszych usług! Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Na naszą ofertę składają się jedynie bezawaryjne jednostki, posiadające bogate wyposażenie, wiele przydatnych funkcji w pracy, dokładając do tego korzystne ceny, czynią naszą firmę liderem w zakresie wynajmu autolawet w Toruniu. Nasze autolawety są całkowicie dostosowane pod nowe przepisy Europejskie, nie musisz się martwić, że zaskoczy Cię nieprzyjemna sytuacja na drodzę. Firma autolawety Toruń posiada szeroki wybór pojazdów, w tym również dla wymagających użytkowników, autolawety z podjazdem do 5.30 m. Nasza propozycja jest skierowana dla mieszkańców Torunia oraz pobliskich miejscowości. Jesteśmy firmą, która stale zyskuje nowych zadowolonych klientów. Już tysiące wynajmujących doceniło nasz profesjonalizm, szeroką ofertę. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Toruniu, a dobierzemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Podejście indywidualne do klienta, szeroki wybór, doświadczeni pracownicy, niskie ceny – To elementy, które wpłynęły na nasz sukces w kategorii wynajem autolawet Toruń. Nasi doświadczeni pracownicy z łatwością dobiorą odpowiedni pojazd pod Państwa wymagania i cele. Udostępniamy pełną specyfikację pojazdów oraz cenniki. Korzystając z usług naszej firmy masz pewność zadowolenia i gwarancji bezpieczeństwa, to właśnie powody, dla których warto u nas wypożyczyć autolawetę w Toruniu. Nasze autolawety są bogato wyposażone, posiadają najpotrzebniejsze rzeczy przydatne w pracy m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem autolawety w Toruniu jest często niedoceniany, a to błąd ponieważ w większości sytuacji jest ekonomicznym rozwiązaniem. Wypożyczenie autolawety w Toruniu lub w innym naszym punkcie, w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Wiele firm wynajmujących autolawety w Toruniu posiada pojazdy niedostosowane do skomplikowanych unijnych przepisów. W naszej firmie nie znajdziesz takiej sytuacji. Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze pojazdy są odpowiednio dostosowane pod nowe przepisy Europejskie, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo za granicą.. Korszystając z naszej oferty możesz być pewny i przekonany, że nie zaskoczy Cię żadna nieprzyjemność podczas użytkowania naszych pojazdów. Zapewniamy pełne wsparcie podczas wynajmu, oraz po wynajmie. Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka argumentów, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Toruniu, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują Państwo ofertę, której próżno szukać u konkurencji. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza historia wynajmu autolawet w Polsce sięga 2008 r. Od tego czasu dokładamy wszelkich starań aby powiększyć nasze grono zadowolonych klientów. Dzięki naszej pracy zyskujemy jedynie pozytywne opinie, których jest już kilka tysięcy i nadal wzrasta. Podchodzimy do każdej sytuacji indywidualnie, szukając najlepszego rozwiązania dla klienta. Jesteśmy bezkonkurencyjni wg opinii klientów pod względem podejścia do wynajmu, oferowanych cen oraz stanu technicznego autolawet. Poświęcamy się całkowicie naszej pracy, doceń i Ty!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Toruń

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWynajem autolawet Toruń zajmuje się również kompleksową pomocą. Zapoznaj się z naszą ofertą. Pomożemy jako ekspresowa pomoc drogowa I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7. Wybranie właściwej pomocy drogowej nie zawsze jest łatwe, ponieważ liczy się czas otrzymania pomocy, u nas masz pewność natychmiastowej pomocy I wsparcia!


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Torunia i okolic, skróciliśmy formalności dotyczące wynajmu do prostej i przejrzystej formy! W naszej firmie klient ma pewność, że nie otrzyma podejrzanej umowy wynajmu. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Toruń należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Toruń. Nasza oferta dostępna dla wszystkich! Docenią to użytkownicy, którzy szukają niezawodnych, bezpiecznych i tanich autolawet. Na wszelkie zapytania odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Toruń.

Kontakt

Wynajem autolawety Toruń
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Toruń

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Toruniu, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Toruń, korzystniejszej oferty pod względem przejrzystej umowy, zaplecza wyszkolonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Toruniu. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Toruń istnieje dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Toruń

Wynajem autolawet w Toruniu jest oferowany przez wiele przedsiębiorstw. Zajmują się one także świadczeniem innych usług. Jedną z firm tego typu jest przedsiębiorstwo, które oferuje wynajem autolawet tanio i szybko, a dodatkowo świadczy usługi transportowe. Poza autolawetami wynajmuje też samochody osobowe. Współpraca z firmą w zakresie wynajmu autolawet jest oparta przede wszystkim na umowie najmu. W tym dokumencie zawiera się najbardziej istotne kwestie dotyczące najmu. Klient jest zobowiązany do zapłaty kaucji i opłaty najmu. Charakterystyczną cechą przedsiębiorstwa jest dbałość o promowanie usług. Właściciel firmy bardzo dba o budowanie pozytywnego wizerunku marki. Akcja promocyjna jest skierowana głównie na użytkowników sieci internetowej, którzy są potencjalnymi klientami przedsiębiorstwa. Firma została założona na przełomie dwudziestego i dwudziestego pierwszego stulecia. Prosperuje bardzo dobrze, niemniej jednak ostatnimi czasy spadły nieco zyski czerpane z usług transportowych.

Toruń jest miastem, w którym panują bardzo dobre warunki rozwoju. Znajdują się tam instytucje biznesu, takie jak Centrum Transferu Technologii oraz Toruński Park Technologiczny. Poza tym na obszarze miasta funkcjonuje Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Są to główne czynniki korzystnie wpływające na rozwój różnych branż biznesu, a tym samym także opisanego wyżej przedsiębiorstwa. Warto wiedzieć, że firma bierze udział w organizowaniu różnych imprez motoryzacyjnych oraz współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami. W ten sposób buduje swój pozytywny wizerunek. Nie miałoby to jednak większego znaczenia, jeżeli poziom oferowanych usług byłby bardzo niski. Firma uchodzi za bardzo profesjonalną. Klienci darzą ją dużym zaufaniem i chętnie polecają. Potencjalni klienci mogą zapoznać się z działalnością firmy oraz ofertą usług poprzez zajrzenie na stronę internetową przedsiębiorstwa. Łatwy dostęp do informacji jest również odbierany bardzo pozytywnie. Firma dba również o oferowane na wynajem autolawety. Są sprawne i bogato wyposażone.