24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Kontakt

Wynajem autolawety Warszawa i Radom
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Warszawa: ul. Wolska 69
Radom: ul. Chrobrego 22

Nasi pracownicy szczegółowo wszystko wyjaśnią i ustalą z Tobą szczegóły ewentualnego wynajmu autolawety. Warto kontaktować się z nami jak najwcześniej, aby zarezerwować sobie autolawetę na dany dzień, aby nikt Cię nie uprzedził.

Zawsze staramy się każdemu z klientów poświęcać tak wiele czasu, jak to tylko konieczne. Nie musisz więc obawiać się do nas napisać lub zadzwonić, gdyż jesteśmy po to, aby służyć Ci pomocą. Liczymy, że kiedy poznasz wszystkie szczegóły naszej oferty, to będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o skorzystaniu z niej.

Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja” do której odwiedzenia Cię mocno zachęcamy.

W razie dodatkowych pytan lub niejasności pozostajemy do dyspozycji i zachęcamy do kontaktu z naszym kosultantem

Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.
Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasza firma zajmuje się również pomocą drogową i holowaniem aut osobowych, dostawczych oraz maszyn. Nasi doświadczeni kierowcy zorganizują usługe dla Państwa w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. Gwarantujemy ukończenie powierzonego nam zadania holowania Waszego pojazdu w możliwie najkrótszym czasie.


zobacz więcej
Oddziały
Wynajem autolawet