24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety

Aby wynajać autolawete od firmy WynajemAutolawety.pl należy spełniać następujące warunki

Wynajmujący musi:

  • mieć ukończone 19 lat
  • posiadać prawo jazdy kategorii B co najmniej przez 2 lata
  • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł autolaweta.
  • uiścić należność za cały okres wynajmu
  • podpisać umowę wynajmu

Przyjazna wypożyczalnia czyli minimum formalności wynajmu autolawety

Warto podkreślić, że wyżej wymienione warunki nie są po to, aby komuś utrudnić wynajem, ale tego wymaga prawo oraz my również musimy zabezpieczać się na wypadek nieuczciwych klientów. Absolutnie nie twierdzimy, że jesteś jakimś oszustem, więc tym bardziej nie powinno Ci sprawić żadnych trudności zaakceptowanie ww. warunków wynajmowania pojazdów w naszej firmie.

W zamian za to, otrzymujesz bardzo szerokie możliwości oraz świetny samochód, którym możesz transportować wybrane przez Ciebie pojazdy lub maszyny.

Musimy jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że nie robimy naszym klientom żadnych utrudnień i zawsze uczciwie podchodzimy do każdej osoby. Zależy nam na tym, żebyś za każdym razem czuł się traktowany jak najlepiej przychodząc do nas wynająć pojazd. Ze swojej strony zawsze dokładamy starań, aby wszystkie autolawety były sprawne i gwarantowały najwyższą jakość podróży. Codziennie sprawdzamy je pod kątem jakichkolwiek usterek, tym bardziej przed dłuższymi trasami.

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasza firma zajmuje się również pomocą drogową i holowaniem aut osobowych, dostawczych oraz maszyn. Nasi doświadczeni kierowcy zorganizują usługe dla Państwa w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. Gwarantujemy ukończenie powierzonego nam zadania holowania Waszego pojazdu w możliwie najkrótszym czasie.


zobacz więcej
Oddziały
Wynajem autolawet