24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem za nasze usługi, bowiem pozwoli Ci to dokładnie obliczyć koszty Twojego transportu. Samochód, który chcemy Ci w takich cenach zaproponować spełnia wszystkie najwyższe wymagania. Posiada wygodne siedzenie, klimatyzację, wyciągarkę na pilota, radio CD oraz wiele innych rzeczy, jakie mają za zadanie znacznie ułatwić i umilić Ci podróż.

Przyjazny cennik wynajmu autolawety

Jak więc widzisz, proponujemy Ci naprawdę konkurencyjne ceny i zależy nam na tym, żebyś mógł możliwie jak najtaniej zrealizować swój transport wybranego pojazdu. Wierzymy, że ceny nie są wygórowane, tym bardziej, że naszym pojazdem możesz poruszać się również poza granicami naszego państwa. To wszystko po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom jak największej liczby klientów, którzy się do nas zgłaszają.

Istnieje możliwość wynajmu dlugoterminowego powyzej 14 dni cen austalana indwydiwualnie.

Zapraszamy Cię więc bardzo serdecznie do skontaktowania się z nami i ustalenia wszelkich szczegółów. Wszystkie dane kontaktowe możesz znaleźć w zakładce „Kontakt”.

 

  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
350 zł /doba 250 zł /8h 200 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
zamów zamów zamów
Laweta-przyczepa Laweta-przyczepa
100zł /doba 150zł /doba
1 Auto 2 Auta
prawo jazdy kategorii B+E prawo jazdy kategorii B+E
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
zamów zamów
Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasza firma zajmuje się również pomocą drogową i holowaniem aut osobowych, dostawczych oraz maszyn. Nasi doświadczeni kierowcy zorganizują usługe dla Państwa w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. Gwarantujemy ukończenie powierzonego nam zadania holowania Waszego pojazdu w możliwie najkrótszym czasie.


zobacz więcej
Oddziały
Wynajem autolawet