24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Pomoc drogowa

Nasza firma zajmuje się również pomocą drogową i holowaniem aut osobowych, dostawczych oraz maszyn. Działamy głównie w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego ale w razie potrzeby przewieziemy pojazdy z całej Polski jak i Europy.

Nasi doświadczeni kierowcy zorganizują usługe dla Państwa w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. Gwarantujemy ukończenie powierzonego nam zadania holowania Waszego pojazdu w możliwie najkrótszym czasie. Każdy z naszych pojazdów pomocy drogowej wyposażony jest w klimatyzację i nawigacje GPS w celu zwiększenia komfortu Waszej podróży i oczywiście ograniczenia niepotrzebnych kilometrów w mieście i na trasie.

Zwracamy dużą uwagę na wizerunek naszej firmy jak i na obsługę klienta dlatego przykładamy się do każdego powierzonego nam zadania w 100%! Dla nas najlepszą reklamą jest sam zadowolony klient. Zapraszamy Cię więc bardzo serdecznie do skontaktowania się z nami i ustalenia wszelkich szczegółów. Wszystkie dane kontaktowe możesz znaleźć w zakładce „Kontakt”.

Pomoc Drogowa Warszawa
ul. Wolska 69

Pomoc Drogowa w Radomiu
ul. Chrobrego 22
Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasza firma zajmuje się również pomocą drogową i holowaniem aut osobowych, dostawczych oraz maszyn. Nasi doświadczeni kierowcy zorganizują usługe dla Państwa w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. Gwarantujemy ukończenie powierzonego nam zadania holowania Waszego pojazdu w możliwie najkrótszym czasie.


zobacz więcej
  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
zamów zamów zamów
Oddziały
Wynajem autolawet