• Wynajmij autolawetę:
  • biuro@wynajemautolawety.pl
  • + 48 500 772 661
  • Najlepsza wypożyczalnia autolawet

Pomoc Drogowa

Oferujemy profesjonalne i błyskawiczne holowanie aut.

Pomoc Drogowa Warszawa

Nasza firma zajmuje się również pomocą drogową i holowaniem aut osobowych, dostawczych oraz maszyn. Działamy głównie w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego ale w razie potrzeby przewieziemy pojazdy z całej Polski jak i Europy.

Nasi doświadczeni kierowcy zorganizują usługe dla Państwa w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. Gwarantujemy ukończenie powierzonego nam zadania holowania Waszego pojazdu w możliwie najkrótszym czasie. Każdy z naszych pojazdów pomocy drogowej wyposażony jest w klimatyzację i nawigacje GPS w celu zwiększenia komfortu Waszej podróży i oczywiście ograniczenia niepotrzebnych kilometrów w mieście i na trasie.

Zwracamy dużą uwagę na wizerunek naszej firmy jak i na obsługę klienta dlatego przykładamy się do każdego powierzonego nam zadania w 100%! Dla nas najlepszą reklamą jest sam zadowolony klient.

Zapraszamy Cię więc bardzo serdecznie do skontaktowania się z nami i ustalenia wszelkich szczegółów. Wszystkie dane kontaktowe możesz znaleźć w zakładce „Kontakt”.

Pomoc Drogowa Warszawa i Radom

Pomoc Drogowa w Warszawie

ul. Wolska 69

Pomoc Drogowa w Radomiu

ul. Chrobrego 22