24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Oferta

Pilnie potrzebujesz autolawety do przetransportowania samochodu lub jakiejś maszyny? Nie ma najmniejszych problemów, ponieważ nasza oferta z pewnością powinna Cię zadowolić. Otóż proponujemy Ci w tym wypadku autolawety z długością najazdu 5.30m. Radzi sobie ono znakomicie w przypadku przewozu ww. ładunków. Jego olbrzymią zaletą jest to, iż jest to auto mocno uniwersalne i doskonale sprawdza się w różnych warunkach. Wierzymy, że ten samochód pomoże Ci w przetransportowaniu wybranego ładunku, a tymczasem zapraszamy Cię do zapoznania się z jego możliwościami i całą ofertą.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Oczywiście to nie wszystko, gdyż świetnie radzi sobie z innymi nietypowymi ładunkami. Autolaweta jest nowoczesna i posiada bogate wyposażenie, mi.in radio CD, elektryczną wyciągarkę sterowaną na pilota oraz wiele innych, równie ciekawych rzeczy. Mają one za zadanie nie tylko ułatwić załadunek danego pojazdu lub maszyny, ale również umilać czas kierowcy podczas długiej trasy. To ważne szczególnie podczas podróży zagranicznych, aby można było posłuchać muzyki czy komfortowo poruszać się w klimatyzowanej kabinie.

Z tym samochodem podróż na pewno będzie bardzo komfortowa i nawet nie zauważysz jak szybko minie. Zależy nam bowiem na tym, aby korzystanie z naszych usług było jak najbardziej wygodne i przebiegało w możliwie najwyższym standardzie. Mamy nadzieję, że w razie potrzeby kolejnego transportu będziesz do nas wracał.

Staramy się bowiem dokładać wszelkich starań, aby stale wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych klientów, którzy oczekują jak najlepszej obsługi oraz dobrych pojazdów do transportowania. Liczymy, że przedstawiona propozycja będzie w stanie zadowolić nawet najbardziej wybredne gusta a sama obsługa jak i wynajmowane autolawety zawsze są na najwyższym możliwym poziomie.

Aby pojazd mógł zostać Państwu wydany, konieczne będzie przedstawienie prawa jazdy kategorii B. Oczywiście musi być ono ważne. Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami wynajmu w odpowiedniej zakładce.

Wcześniej jest również możliwości obejrzenia auta w siedzibie naszej firmy. Dzięki temu będziesz miał możliwości się z nim zapoznać i zdecydować, czy rzeczywiście będzie ono w stanie spełnić Twoje wymagania. My ze swojej strony obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby Ci pomóc przy transporcie. Ze wszystkich sił zależy nam bowiem, aby nasi klienci nie musieli narzekać na usługę i polecali ją kolejnym osobom.

Jakość Obsługi

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży co skutkuje stale poszerzającym się gronem naszych klientów. Nieustannie staramy się zwiększyć jakość oferowanych przez nas usług.Chętnie podzielimy się częścią z naszych statystyk jakie wyprawoaliśmy przez lata działaności. Zapraszamy!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 95% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasza firma zajmuje się również pomocą drogową i holowaniem aut osobowych, dostawczych oraz maszyn. Nasi doświadczeni kierowcy zorganizują usługe dla Państwa w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. Gwarantujemy ukończenie powierzonego nam zadania holowania Waszego pojazdu w możliwie najkrótszym czasie.


zobacz więcej
  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
350 zł /doba 250 zł /8h 200 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
zamów zamów zamów
Oddziały
Wynajem autolawet