24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Wynajem

Autolawet Bielsko Biała


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Bielsko Biała


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Nowy wymiar wynajmu autolawet w Bielsku-Białej Wypożyczalnia autolawet w Bielsku-Białej jest nowoczesną firmą, oferującą bezpieczny, szybki i bezproblemowy wynajem. Naszą ofertę docenią użytkownicy szukający wszechstronnej autolawety. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Wszystkie jednostki oferowane przez naszą firmę posiadają bogate i praktyczne wyposażenie, są dokładnie sprawdzone i przygotowane do wynajmu, są to nowoczesne i bezpieczne pojazdy. Warto zaznaczyć, że w pełni przystosowane pod unijne wymogi. Firma autolawety Bielsko Biała posiada szeroki wybór pojazdów, w tym również dla wymagających, autolawety z podjazdem do 5.30 m. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Bielsku-Białej, a dobierzemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą w kategorii wynajem autolawet Bielsko Biała. Naszym znakiem rozpoznawczym i głównym atutem, dlaczego ufają nam klienci z całej Polski jest przejrzysta i krótka umowa bez jakichkolwiek niejasności. Zebrane doświadczenie na przestrzeni 10 lat, pozwoliło nam stworzyć idealne warunki, które docenią wszyscy klienci, udostępniamy całą specyfikacje pojazdów oraz zachęcamy przed sfinalizowaniem wynajmu obejrzeć dokładnie wybrany pojazd. Głównym czynnikiem przemawiającym za wynajmem autolawety w przeciwieństwie do samochodu osobowego z lawetą są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Nasze autolawety są przystosowane do każdych warunków pracy, posiadają również bogate i przydane wyposażenie m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Na przestrzeni lat zebraliśmy bardzo dużo pozytywnych opini, zapewniamy pełne wsparcie podczas wynajmu. Ważnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie ma potrzeby wykupienia tablic wywozowych. Są to zauważalna oszczędności. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Istniejemy jako wypożyczalnia autolawet od 2008 r. Sukcesywnie od 10 lat zbieramy pozytywne opinie oraz zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą wiedzę, stan techniczny oferowanych autolawet oraz pomoc jaką oferujemy naszym klientom – dołącz i Ty! Według naszych klientów próżno szukać konkurencji pod względem indywidualnego podejścia, wsparcia oraz oferowanych cen. Jeżeli szukasz konkretnej firmy wynajmującą autolawety w Bielsku-Białej – nie szukaj dalej, skontaktuj się z nami!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Bielsko Biała

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęZajmujemy się również wysoko ocenianą auto pomocą! Nasza auto pomoc jako holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy zawsze są gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7. Zapewniamy ekspresowe wsparcie. To nasze główne atuty wyrózniające nas od konkurencji.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Bielsko Białej i okolic, przygotowaliśmy przejrzystą umowę. Przygotowane formalności dotyczące wynajmu są w prostej formie. W naszej firmie klient ma pewność, że nie otrzyma podejrzanej umowy wynajmu. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Bielsko Biała należy spełnić kilka oczywistych warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Bielsko Biała. Docenią to klienci, którzy potrzebują niezawodnych, bezpiecznych i korzystnie cenowo autolawet. Zapewniamy odpowiednią pomoc przy wyborze autolawety, oraz podczas jej użytkowania. Takie warunki mogą zaproponować najlepsze firmy, do których należymy. Na wszelkie zapytania odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Bielsko Biała..

Kontakt

Wynajem autolawety Bielsko Biała
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Bielsko Biała

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Bielsku-Białej, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Bielsko Biała, korzystniejszej oferty pod względem przejrzystej umowy, zaplecza wyszkolonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Bielsku-Białej. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Bielsko Biała istnieją dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Bielsko Biała

Wynajem autolawet jest usługą, którą świadczy coraz więcej firm. Sektor usług w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie w porównaniu z pozostałymi sektorami gospodarki. Należy zauważyć, że wraz z nim wzrastają potrzeby społeczeństwa konsumenckiego. Wynajem autolawet w Bielsko - Białej jest świadczony przez kilka firm. Współpracę z nimi może nawiązać zarówno przedsiębiorstwo, jak i osoba fizyczna. Podstawą współpracy pozostaje umowa najmu zawierana z klientem. Jej wzór zwykle zostaje zamieszczony na stronie internetowej danego przedsiębiorstwa. Dzięki temu każdy może się z nią zapoznać. W umowie znajdują się informacje na temat kaucji i sposobie zapłaty, a także ściśle określone warunki użytkowania najętej autolawety. Warto zaznaczyć, że kaucja w większości przypadków jest bardzo wysoka, co wynika z tego, że przedsiębiorstwa dysponują taborem złożonym z nowych modeli pojazdów. Opłata najmu także jest zależna od tego czynnika. Wynajem autolawet w mieście Bielsko - Biała i okolicznych miasteczkach cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wypożyczalnia autolawet powinna zadbać o to, aby klienci nie mieli problemu z nawiązaniem z nią kontaktu. Jeżeli nie zamieści odpowiednich danych w sieci internetowej, bardzo zaszkodzi sobie i wynikom sprzedaży. Firma promująca swoje usługi w Internecie ma znacznie większe szanse na zwiększenie zysków. Strona internetowa powinna być odpowiednio przygotowana. Musi sprawiać wrażenie profesjonalnej. Dzięki temu wizerunek firmy także będzie postrzegany w ten sposób. Wypożyczalnie autolawet bardzo często biorą udział w imprezach motoryzacyjnych, nie tylko w Polsce, ale także w innych częściach Europy. Warto zaznaczyć to na stronie internetowej, gdzie powinny znaleźć się informacje dotyczące działalności wypożyczalni. Bardzo korzystnie na wizerunek firmy wpływa także współpraca z innymi przedsiębiorstwami, na przykład z komisami samochodowymi i serwisami naprawczymi. W ten sposób wypożyczalnia autolawet prezentuje się jako dobry współpracownik. Klieny powinien zostać poinformowany nie tylko o głównym profilu działalności przedsiębiorstwa, ale także o usługach dodatkowych, które są świadczone przez wypożyczalnię.