24h
Rezerwacja
telefon
501 668 871

Wynajem

Autolawet Bytom


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Bytom


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Bezkonkurencyjna oferta wynajmu autolawety w Bytomiu. Nasza oferta jest specjalnie dobrana dla mieszkańców Bytomia. Nasze usługi cechuje prostota umowy, niska cena oraz doświadczeni pracownicy, którzy pomogą w każdej kwestii związanej z wynajmem autolawety. Nasza firma wynajem autolawet Bytom bez wątpienia jest bezpiecznym wyborem. Osoby, które zainteresowane są wypożyczeniem autolawety w Bytomiu zauważą naszą szeroką ofertą pojazdów, gwarancję oraz bogate wyposażenie. Takie warunki mogą spełnić jedynie najlepsze firmy, do których należymy. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców Bytomia oraz okolic. Jesteśmy przodującą firmą w zakresie wynajmu autolawet w Polsce, dzięki temu możemy zaoferować konkurencyjne ceny, również dla mieszkańców Bytomia. W naszej ofercie posiadamy tylko niezawodne i bezpieczne jednostki. Dla wymagających użytkowników posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m. Zapewnia to wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy jedną z najwyżej ocenianych firm w kategorii wynajem autolawet Bytom. Staramy się aby nasze umowy były proste i przejrzyste, które zawieramy z naszymi klientami.Staramy się aby kazdy po skończonym wynajmie w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Bytom był w zupełności usatysfakcjonowany – Nasi pracownicy znają się na tym jak mało kto! Niskie ceny i wysoka jakość oferowanych usług, To elementy, które wpłynęły na nasz sukces w kategorii wynajem autolawet Bytom. Do naszej floty pojazdów zaliczają się jedyne nowoczesne autolawety, które posiadają bogate i praktyczne wyposażenie, które przydaje się podczas każdej podróży, m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem autolawety w Bytom w większości sytuacjach jest rozsądnym rozwiązaniem. Korzystając z usług naszej fimy wypożyczalni autolawet w Bytomiu możesz być pewny i przekonany, że nie zaskoczy Cię żadna nieprzyjemność podczas użytkowania naszych pojazdów. Wszystkie nasze pojazdy są odpowiednio dostosowane pod nowe przepisy Europejskie. Ważnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie ma potrzeby wykupienia tablic wywozowych. Jest to zauważalna oszczędność dla osób szukających taniego rozwiązania. Na przestrzeni lat zebraliśmy bardzo dużo pozytywnych opini, zapewniamy pełne wsparcie podczas wynajmu, to powody aby zaufać naszej firmie. Wynajem autolawety w Bytomiu to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent, w przeciwieństwie do samochodu osobowego. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza firma funkcjonuje w Polsce od 2008 r. To już 10 lat! Od kilku lat to jedna z najlepiej ocenianych wypożyczalni autolawet w Polsce, a teraz nawet w Twoim mieście, pod nazwą wynajem autolawety Bytom. Od tego czasu zyskujemy pozytywne opinie oraz zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą wiedzę, stan techniczny oferowanych autolawet oraz pomoc jaką oferujemy naszym klientom – dołącz i Ty!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Bytom

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWynajem autolawet Bytom zajmuję się również kompleksową pomocą. W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7. Przy wyborze auto pomocy powinniśmy kierować się ocenami firmy – warunek spełniamy w 100% Posiadamy tysiące zadowolonych klientów, dołącz I Ty!


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Bytomia i okolic, skróciliśmy formalności dotyczące wynajmu do kompletnego minimum! Umowy są krótkie i przejrzyste. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Bytom należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Naszym atutem są proste i zrozumiałe umowy dla każdego klienta, bez wyjątku! Cały proces formalności przebiega w ekspresowym tempie. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w zakresie wypożyczalni autolawet w Polsce. Nasza oferta jest już dostępna w większości największych miast w Polsce. 10 lat na rynku oraz tysiące zadowolonych klientów poskutkowało wyrobem pozytywnej opini, której ciężko znaleźć u konkurencji w jako wynajem autolawet w Bytomiu. Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Bytom. Docenią to klienci, którzy potrzebują niezawodnych, bezpiecznych i korzystnie cenowo autolawet. Na wszelkie zapytania klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 501 668 871" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Bytom

Kontakt

Wynajem autolawety Bytom
Telefon Kontaktowy:

+48 501 668 871
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Bytom

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Bytomiu, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Bytom, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Bytomiu. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – autolawety Bytom istnieją dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Bytom

W dzisiejszych czasach główna sfera gospodarcza Polski koncentruje się na Śląsku. W tej kwestii niewiele się zmieniło. Pojawiły się jednak zupełnie nowe specjalizacje i firmy. Najbardziej rozwinął się sektor usług. Bytom leżący w województwie śląskim jest miastem, gdzie działa wiele firm świadczących różne usługi, zaczynając od zakładów fryzjerskich, a kończąc na przedsiębiorstwach oferujących wynajem autolawet. Te ostatnie są szczególnie godne uwagi, ze względu na wyjątkowo sformalizowaną współpracę przedsiębiorstwa z klientami. Osoba zainteresowania najmem autolawety powinna posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów - prawo jazdy kategorii B oraz dowód tożsamości. Konieczne jest bowiem podpisanie umowy najmu. Na jej podstawie klient wpłaca kaucję i opłatę najmu, zaś firma oddaje mu pojazd w użytkowanie na określony w kontrakcie czas. Podobnie wygląda współpraca przedsiębiorstw z klientami w firmach zajmujących się wynajmowaniem innego rodzaju pojazdów. Nie jest to więc niczym nadzwyczajnym.

Wynajem autolawet jest usługą, z której korzysta się w celu przewiezienia niesprawnego samochodu, przetransportowania nowego pojazdu z poza granic kraju, albo przewiezienia niezbyt wygodnego ładunku. Autolawety świetnie sprawdzają się wtedy, gdy zamierza się przewieźć samochody, motocykle, albo pojazdy terenowe i dostawcze. Bardzo często są także wykorzystywane do przewozu maszyn budowlanych i przemysłowych oraz quadów. Wynajmując autolawetę od dowolnej firmy, warto upewnić się, że jest na bieżąco serwisowana i w pełni sprawna. Bezpieczeństwo podczas użytkowania jest najważniejsze. Jeżeli klient nie jest pewien, czy sam poradzi sobie z prowadzeniem autolawety, mimo posiadania prawa jazdy kategorii B, które do tego uprawnia, to może skorzystać z usługi wynajmu autolawety z kierowcą. Dzięki temu będzie mógł pozbyć się nieco stresu związanego z transportem pojazdu zza granicy. Wynajęty pojazd posiada wszystkie zabezpieczenia wymagane na obszarze Unii Europejskiej, dlatego można się nim swobodnie poruszać we wszystkich krajach członkowskich.