24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Wynajem

Autolawet Chorzów


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Chorzów


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Sprawdź korzyści płynące z wynajmu autolawety Chorzów. Wynajmując autolawetę w naszej firmie zyskujesz korzyści i bezpieczeństwo. Poznaj je, zapoznając się szczegółowo z naszą ofertą Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców Chorzowa oraz okolic. Podchodzimy do wynajmu autolawet w Chorzowie bardzo poważnie, czego efektem są pozytywne opinie naszych klientów. Oferujemy wynajem autolawet w zupełnie nowy sposób, oferując dla klientów indywidualnych oraz biznesoiwych niezawodne i bezawaryjne jednostki. Nasza oferta składa się z jasnych i prostych warunków. Nasza firma nie ma tajemnic, wynikiem czego są tak wysokie oceny zadowolonych klientów, dołącz i Ty! Naszym bestsellerem jest oferta bez limitu kilometrów - nie martw się o ograniczenia, a dla wymagających użytkowników posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m. Zapewnia wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach. Wynajem autolawety w naszej firmie to czysta oszczędność, na kosztach paliwa w przeciwieństwie do samochodu osobwego wraz z lawetą można zaoszczędzić do 50 procent!

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Wysoka jakość oferowanych usług, szeroki wybór autolawet i wsparcie techniczne naszych pracowników to elementy, które wpłynęły na nasz sukces. Na listach najlepszych wypożyczalni w Polsce widniejemy na samym szczycie! Przyczyną tak wysokiej oceny jest nasze profesjonalne podejście do wynajmu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze umowy, były proste i przejrzyste. Do naszej floty pojazdów zaliczają się jedyne nowoczesne autolawety, które posiadają bogate i praktyczne wyposażenie, które przydaje się podczas każdej podróży, m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Przed sfinalizowaniem wynajmu klienci mają prawo – do czego szczerze zachęcamy, do dokładnego obejrzenia pojazdu, zapoznania się z ich funkcjami i możliwościami. Korzystając z usług naszej firmy wypożyczalni autolawet w Chorzowie możesz być pewny komfortu i bezpieczeństwa podczas długich tras. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Od kilku lat jesteśmy na szczycie najbardziej polecanych wypożyczalni autolawet w Polsce wg. klientów, a teraz nawet w Twoim mieście, pod nazwą wynajem autolawety Chorzów.. Nasza firma funkcjonuje w Polsce od 2008 r. To już 10 lat! Od tego czasu zyskujemy pozytywne opinie oraz zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą wiedzę, stan techniczny oferowanych autolawet oraz pomoc techniczną. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Chorzów, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Chorzowie.

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Chorzów

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęPrzy wyborze auto pomocy powinniśmy kierować się ocenami firmy – warunek spełniamy w 100% Posiadamy tysiące zadowolonych klientów, dołącz I Ty! Wynajem autolawet Chorzów zajmuję się również kompleksową pomocą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pomocy naszym klientom. Jest wiele argumentów przemawiających za współpracą z naszą firmą. W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Chorzowa i okolic przygotowaliśmy specjalną umowę, składającą się z prostych i przejrzystych warunków wynajmu. Zawierane umowy nie są już skomplikowane i niezrozumiałe jak do tej pory w większości firm wynajmujących. Podchodzimy do wynajmu w kompletnie nowy sposób jaki można spotkać na rynku. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Chorzów należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w zakresie wypożyczalni autolawet w Polsce. Nasza oferta jest już dostępna w większości największych miast w Polsce, teraz również w Chorzowie! Ważnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety, jest zauważalna oszczędność dla osób szukających taniego rozwiązania, ponieważ podczas transportu samochodu nie ma potrzeby wykupienia tablic wywozowych – czysta oszczędność! Naszym atutem są proste i zrozumiałe umowy dla każdego klienta, bez wyjątku! Cały proces formalności przebiega w ekspresowym tempie. 10 lat na rynku oraz tysiące zadowolonych klientów poskutkowało wyrobem nieskalnej opinii. Na wszelkie zapytania klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Chorzów

Kontakt

Wynajem autolawety Chorzów
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Chorzów

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Chorzowie, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Chorzów, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Chorzowie. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – autolawety Chorzów istnieją dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Chorzów

W dzisiejszych czasach główna sfera gospodarcza Polski koncentruje się na Śląsku. W tej kwestii niewiele się zmieniło. Pojawiły się jednak zupełnie nowe specjalizacje i firmy. Najbardziej rozwinął się sektor usług. Chorzów leżący w województwie śląskim jest miastem, gdzie działa wiele firm świadczących różne usługi, rozpoczynając od zakładów mechanicznych, a kończąc na przedsiębiorstwach oferujących wynajem autolawet. Te ostatnie są szczególnie godne uwagi, ze względu na wyjątkowo sformalizowaną współpracę przedsiębiorstwa z klientami. Osoba zainteresowania najmem autolawety powinna posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdów - prawo jazdy kategorii B oraz dowód tożsamości. Konieczne jest bowiem podpisanie umowy najmu. Na jej podstawie klient wpłaca kaucję i opłatę najmu, zaś firma oddaje mu pojazd w użytkowanie na określony w kontrakcie czas. Podobnie wygląda współpraca przedsiębiorstw z klientami w firmach zajmujących się wynajmowaniem innego rodzaju pojazdów. Nie jest to więc niczym nadzwyczajnym.

Wynajem autolawet jest usługą, z której korzysta się w celu przewiezienia niesprawnego samochodu, przetransportowania nowego pojazdu z poza granic kraju, albo przewiezienia niezbyt wygodnego ładunku. Autolawety świetnie sprawdzają się wtedy, gdy zamierza się przewieźć samochody, motocykle, albo pojazdy terenowe i dostawcze. Bardzo często są także wykorzystywane do przewozu maszyn budowlanych i przemysłowych oraz quadów. Wynajmując autolawetę od dowolnej firmy, warto upewnić się, że jest na bieżąco serwisowana i w pełni sprawna. Bezpieczeństwo podczas użytkowania jest najważniejsze. Jeżeli klient nie jest pewien, czy sam poradzi sobie z prowadzeniem autolawety, mimo posiadania prawa jazdy kategorii B, które do tego uprawnia, to może skorzystać z usługi wynajmu autolawety z kierowcą. Dzięki temu będzie mógł pozbyć się nieco stresu związanego z transportem pojazdu zza granicy. Wynajęty pojazd posiada wszystkie zabezpieczenia wymagane na obszarze Unii Europejskiej, dlatego można się nim swobodnie poruszać we wszystkich krajach członkowskich.?