24h
Rezerwacja
telefon
518 080 606

Wynajem

Autolawet Dąbrowa Górnicza


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Dąbrowa Górnicza


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Korzystna oferta wynajmu autolawety w Dąbrowie Górniczej. Nasza oferta wynajmu jest odpowiednio dobrana dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Opisując w kilku słowach naszą ofertę, jest po prostu korzystna dla wynajmujących. Klienci otrzymują przejrzystą umowę, niskie ceny oraz pełne wsparcie techniczne! Nasza firma wynajem autolawet Dąbrowa Górnicza bez wątpienia jest rozsądnym wyborem, dla osób które potrzebują wynająć na krótki lub dłuższy okres autolawetę. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej oraz okolic. W swojej ofercie posiadamy pojazdy całkowicie bezawaryjne i nowoczesne, nie musisz się martwić, że zaskoczy Cię nieprzyjemna sytuacja na drodzę. Autolawety Dąbrowa Górnicza posiada szeroką ofertę wyboru pojazdów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, w tym również dla wymagających użytkowników, autolawety z podjazdem do 5.30 m.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Dzięki naszemu staraniu się i indywidualnym podejściu do każdego klienta zyskaliśmy ogromne grono zadowolonych klientów, którym rzadko może poszczycić się konkurencja z zakresu wynajmu autolawety w Dąbrowie Górniczej. Naszym głownym atutem są korzyści dla klientów, płynące z współpracy z naszą firmą. Nasze umowy, zawieramy w prosty i przejrzysty sposób – bez tajemnic. Udostępniamy naszym klientom cenniki oraz dokładną specyfikację wynajmowanych pojazdów. Dokładamy wszelkich starań, aby po skończonym wynajmie w naszej firmie klient był w pełni zadowolony, zadbają o to nasi doświadczeni pracownicy i doradcy. Niskie ceny i wysoka jakość oferowanych usług, To elementy, które wpłynęły na nasz sukces w kategorii wynajem autolawet Dąbrowa Górnicza. Do naszej floty pojazdów zaliczają się jedyne bezawaryjne i wszechstronne autolawety, które posiadają bogate i praktyczne wyposażenie, które przydaje się podczas każdej podróży, m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Przed każdym wypożyczeniem istnieje możliwość – do czego zawsze zachęcamy, dokładnego obejrzenia i zapoznania się z wstępnie wybraną autolawetą. W takiej sytuacji wynajmujący może dokładnie zdecydować się na wybraną jednostkę oraz poznać jego funkcje i zalety. Wynajem autolawety w Dąbrowie Górniczej w większości sytuacjach jest rozsądnym rozwiązaniem. Korzystając z usług naszej fimy wypożyczalni autolawet w Dąbrowie Górniczej możesz być przekonany indywidualnego podejścia do wynajmu. Nasze autolawety przygotowane dla klientów są odpowiednio dostosowane pod nowe przepisy Europejskie. Ważnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie ma potrzeby wykupienia tablic wywozowych. Jest to zauważalna oszczędność dla osób szukających taniego rozwiązania. Na zatłoczonym rynku nie wystarcza bycie dobrym. Należy być najlepszym! a tacy właśnie jesteśmy „Dobra jakość w dobrej cenie” to nasza główna zaleta. Na przestrzeni lat zebraliśmy bardzo dużo pozytywnych opini, zapewniamy pełne wsparcie podczas wynajmu, to powody aby zaufać naszej firmie. Wynajem autolawety w Dąbrowie Górniczej to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent, w przeciwieństwie do samochodu osobowego. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza firma powstała w 2008r. 10 lat na rynku! Od kilku lat to jedna z najlepiej ocenianych wypożyczalni autolawet w Polsce. Samochody przez nas oferowane wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami, nowoczesnym wyposażeniem oraz wysoką niezawodnością. Doceniają nasz profesjonalizm, minimum formalności , szeroką ofertę autolawet i konkurencyjne ceny. Nasi klienci są z całej Polski i krajów sąsiadujących, dołącz i Ty!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Dąbrowa Górnicza

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWynajem autolawet Dąbrowa Górnicza oferuje również profesjonalną oraz korzystnie cenowo pomoc! W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7. Warto nam zaufać.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic, skróciliśmy formalności dotyczące wynajmu do kompletnego minimum!

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Dąbrowa Górnicza. Nasza oferta dostępna dla wszystkich! Docenią to użytkownicy, którzy szukają niezawodnych, bezpiecznych i tanich autolawet. Naszym atutem są proste i zrozumiałe umowy dla każdego klienta, bez wyjątku! Cały proces formalności przebiega w ekspresowym tempie. 10 lat na rynku oraz tysiące zadowolonych klientów poskutkowało wyrobem pozytywnej opini, której ciężko znaleźć u konkurencji w jako wynajem autolawet w Dąbrowie Górniczej. Zachęcemy do skorzystania z naszej oferty Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Dąbrowa Górnicza

Kontakt

Wynajem autolawety Dąbrowa Górnicza
Telefon Kontaktowy:

+48 518 080 606
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Dąbrowa Górnicza

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Dąbrowie Górniczej, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Dąbrowa Górnicza, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Dąbrowie Górniczej. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – autolawety Dąbrowa Górnicza istnieją dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Dąbrowa Górnicza

Wynajem autolawet w Dąbrowie Górniczej jest oferowany przez stosunkowo dużo przedsiębiorstw, ze względu na region, w jakim jest położone miasto. Śląsk jest bardzo dobrze rozwinięty pod względem gospodarczym, więc zapotrzebowanie na tego typu usługi jest nieco większe w porównaniu z województwami leżącymi we wschodniej i w środkowej części Polski. Usługa, jaką jest wynajem autolawet cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród przedsiębiorców, ale także wśród osób fizycznych. Klient nie będący reprezentantem firmy, ale chcący nająć autolawetę na osobisty użytek musi pamiętać o tym, że wymaga się od niego pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadania prawa jazdy kategorii B. Pełna zdolność do czynności prawnych przysługuje osobom, które ukończyły osiemnaście lat, czyli są pełnoletnie. W przeciwnym razie podpisanie umowy najmu nie jest możliwe, a to ona jest podstawą nawiązania współpracy z przedsiębiorstwem oferującym wynajem autolawet w Dąbrowie Górniczej i okolicach miasta. Warto o tym pamiętać.

Dąbrowa Górnicza, które są głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa charakteryzują się tym, że stanowią bardzo ważny ośrodek gospodarczy. Dlatego też nie brakuje tam partnerów do współpracy. Firma oferująca wynajem autolawet współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami reprezentującymi inne branże, między innymi motoryzacyjną. Autolawety są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o przewóz samochodów, a także maszyn, które w działalności przemysłowej pełnią podstawową rolę. Wszystkie autolawety oferowane na wynajem są na bieżąco serwisowane i w pełni sprawne. Przedsiębiorstwo jest profesjonalne. Współpraca z innymi firmami bardzo korzystnie wpłynęła na jego wizerunek. Warto dodać, że dzięki współpracy z innymi przedsiębiorstwami, firma wydaje się być bardziej wiarygodna niż te, które współpracują wyłącznie z klientami indywidualnymi. Przedsiębiorstwo stale się rozwija i cieszy dużym zainteresowaniem. Realizuje także zlecenia związane z transportem zza granicy.