24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Wynajem

Autolawet Gdynia


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Gdynia


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Najlepiej oceniana wypożyczalnia w Gdyni wg. Klientów! Możemy zaoferować Państwu wynajem autolawet w Gdyni. Umowy zawierane są w prosty i przejrzysty sposób, a ceny korzystne na tle innych firm wypożyczalni. Jesteśmy firmą, która prowadzi działalność w całej Polsce, dzięki temu masz gwarancje komfortu i bezpieczeństwa. Posiadamy punkty wypożyczalni w największych miastach w Polsce lub skorzystać z propozycji wynajem autolawet Gdynia. Takie warunki mogą spełnić jedynie najlepsze firmy na rynku, do której właśnie należymy. Stajemy się jedną z najpopularniejszych wypożyczalni autolawet w Gdyni. Znamy doskonale preferencje i potrzeby naszych klientów. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców Gdyni oraz pobliskich miejscowości. Jesteśmy firmą, która zyskuje najlepsze opinie wg. Klientów w kategorii wynajem autolawety Gdynia. Naszym klientom możemy zaoferować niskie ceny, wsparcie doświadczoncych doradców oraz przejrzystą umowę, której próżno szukać u konkurencji. Nasza oferta składa się z dużej ilości autolawet z gwarancją, bogatym wyposażeniem oraz dostosowaniem pod nowe przepisy Europejskie. Wypożyczając u nas autolawetę zapewniasz sobie spokój i komfort. Dla wymagających użytkowników posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m. Zapewnia to wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Gdyni, a dobierzemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą autolawety Gdynia. Cechujemy się indywidualnym podejście do każdego klienta, nasi doświadczeni pracownicy są do Twojej pomocy. Zawierane umowy są krótkie i przejrzystę, nie znajdziesz u nas żadnych „haczyków” w umowie. Zapewniamy pełną pomocą przy wyborze odpowiedniej autolawety, jak również po skończonym wynajmie. Takimi atutami mogą się wyróżnić jedynie najlepsze firmy wynajmu autolawet w Gdyni jak również w całej Polsce. Udostępniamy naszym klientom dokładne cenniki, pełną specyfikację pojazdów. U nas masz pewność zadowolenia i gwarancji bezpieczeństwa, to właśnie powody, dla których warto u nas wypożyczyć autolawetę. Dla naszych klientów mamy przygotowane jedynie sprawdzone, bezawaryjne i nowoczesne autolawety, które posiadają bogate i praktyczne wyposażenie m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem autolawety w Gdyni jest często niedoceniany, a to błąd ponieważ w większości sytuacjach jest ekonomicznym rozwiązaniem. Wynajem autolawet w naszej firmie zapewnia nieporównywalny komfort pracy i bezpieczeństwo podczas transportu, w przeciwieństwie do samochodu osobowego z lawetą. Należy zaznaczyć, że wszystkie nasze pojazdy są odpowiednio dostosowane pod nowe przepisy Europejskie. Wypożyczenie autolawety w Gdyni lub w innym naszym punkcie, w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Korszystając z usług naszej fimy wypożyczalni autolawet w Gdyni możesz być pewny i przekonany, że nie zaskoczy Cię żadna nieprzyjemność podczas użytkowania naszych pojazdów. Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka argumentów, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Gdyni, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują Państwo ofertę, której próżno szukać u konkurencji. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza historia z wynajmem autolawet w Polsce rozpoczęła się w 2008 r. Od tego czasu zyskujemy jedynie zadowolonych klientów, których jest już kilka tysięcy i nadal wzrasta. Jesteśmy bezkonkurencyjni wg opinii klientów pod względem podejścia do wynajmu, oferowanych cen oraz stanu technicznym autolawet. Poświęcamy się całkowicie naszej pracy, doceń i Ty!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Gdynia

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWybranie właściwej pomocy drogowej nie zawsze jest łatwe, ponieważ liczy się czas otrzymania pomocy, u nas masz pewność ekspresowej pomocy I wsparcia! Dbamy o naszych klientów jak mało kto, dlatego posiadamy aż tyle pozytywnych opini! Wynajem autolawet Gdynia zajmuje się również kompleksową pomocą. W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Gdyni i okolic, skróciliśmy formalności dotyczące wynajmu do kompletnego minimum! Efektem tego są proste i zrozumiałe umowy. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Gdynia, należy spełnić kilka prostych warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Przed każdym sfinalizowaniem wynajmu zachęcamy do dokładnego obejrzenia wybranego pojazdu, pozwala to wstępnie zapoznać się z funkcjami, wyposażeniem autolawety oraz wyeleminować ewentualne niejasności. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w zakresie wypożyczalni autolawet w Polsce. Nasza oferta jest już dostępna w większości największych miast w Polsce, teraz również w Gdyni. 10 lat na rynku oraz tysiące zadowolonych klientów poskutkowało wyrobem nieskalanej opini, której ciężko znaleźć u konkurencji w zakresie wynajem autolawet Gdynia. Dla nas nie ma problemu bez rozwiązania, posiadamy duży wybór autolawet, że nasi doradcy dobiorą idealnie pojazd pod postawione cele i wymagania. Na wszelkie zapytania klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Gdynia.

Kontakt

Wynajem autolawety Gdynia
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Gdynia

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Gdyni, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Gdynia, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Gdyni. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Gdynia istnieje dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Gdynia

W Gdyni funkcjonuje wiele firm zajmujących się świadczeniem pomocy drogowej. Część z nich za dodatkowe źródło dochodów obrało sobie wynajem autolawet. Większość autolawet jest w bardzo dobrym stanie, toteż wysokość kaucji nie jest mała. Dodatkowo klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty najmu. Współpraca przebiega w oparciu o umowę najmu. Aby klient mógł skorzystać z usługi wynajmu autolawety musi posiadać prawo jazdy kategorii B oraz być pełnoletni. Osoba podpisująca umowę najmu musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. W przeciwnym razie umowa jest nieważna. Wynajem autolawet cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród właścicieli warsztatów samochodowych, co wynika między innymi z tego, że autolawety są niezastąpione jeśli chodzi o transportowanie samochodów osobowych naprawianych następnie w warsztacie. Koszty najmu i kaucja to nie jedyne opłaty ponoszone przez klienta. Należy jeszcze pamiętać o kosztach zakupu paliwa. Jeżeli klient nie posiada prawa jazdy kategorii B, to może wynająć autolawetę z usługą kierowcy.

Gdynia jest głównym obszarem działalności opisanej wyżej firmy. Charakteryzuje się tym, że jest miastem na prawach powiatu wchodzącym w skład aglomeracji trójmiejskiej, co daje przedsiębiorstwu bardzo dobre warunki rozwoju. Choć od początku istnienia, miasto było związane głównie z gospodarką morską, to inne gałęzie gospodarki rozwijają się równie dobrze. Warto zaznaczyć, ze od końca dwudziestego wieku rozwija się tam sektor finansowy. Od początku tego stulecia w mieście działa Pomorski Park Naukowo - Technologiczny. Firma opisana wyżej współpracuje z zakładami przemysłu spożywczego, a także z branżą budowlaną, elektroniczną i motoryzacyjną. Autolawety są bowiem bardzo dobrym sposobem na przetransportowanie maszyn i urządzeń przemysłowych, a także pojazdów firmowych zza granicy, albo do serwisu. Przedsiębiorstwo o którym mowa nie narzeka na brak klientów. Wśród nich są także klienci indywidualni. Firma jest bardzo dobrze znana w mieście i okolicach.