24h
Rezerwacja
telefon
792 991 389

Wynajem

Autolawet Gliwice


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Gliwice


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Niezawodność w zakresie wynajmu autolawet w Gliwicach! Wypożyczalnia autolawet w Gliwicach w naszej firmie jest bezpiecznym i rozsądnym rozwiązaniem. Docenią to osoby szukające niezawodnej, korzystnie cenowo oraz bezpiecznej autolawety, która sprawdzi się w każdych warunkach. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Oferowane pojazdy nigdy niespodziewanie nie zaskoczą naszych klientów. Wszystkie jednostki są dokładnie sprawdzone i przygotowane do wynajmu, są to nowoczesne i bezpieczne pojazdy. Warto zaznaczyć, że w pełni przystosowane pod unijne wymogi. Firma autolawety Gliwice posiada szeroki wybór pojazdów, w tym również dla wymagających użytkowników, autolawety z podjazdem do 5.30 m. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Gliwicach, a dobierzemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą w kategorii wynajem autolawet Gliwice. Naszym znakiem rozpoznawczym i głównym atutem, dlaczego ufają nam klienci z całej Polski jest przejrzysta i krótka umowa bez jakichkolwiek „haczyków”. Zebrane doświadczenie na przestrzeni 10 lat, pozwoliło nam poznać preferencje klientów oraz sprostać najtrudniejszym sytuacjom. Nie posiadamy żadnych tajemnic, dlatego udostępniamy całą specyfikacje pojazdów oraz zachęcamy przed sfinalizowaniem wynajmu obejrzeć dokładnie wybrany pojazd. Głównym czynnikiem przemawiającym za wynajmem autolawety w przeciwieństwie do samochodu osobowego z lawetą są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Nasze autolawety są przystosowane do każdych warunków pracy, posiadają również bogate i przydane wyposażenie m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Na przestrzeni lat zebraliśmy bardzo dużo pozytywnych opini, zapewniamy pełne wsparcie podczas wynajmu, to powody aby zaufać naszej firmie. Ważnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie ma potrzeby wykupienia tablic wywozowych. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Naszą działalność rozpoczęła się w 2008 r. Od tego czasu zyskujemy pozytywne opinie oraz zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą wiedzę, stan techniczny oferowanych autolawet oraz pomoc jaką oferujemy naszym klientom – dołącz i Ty! Według naszych klientów próżno szukać konkurencji pod względem indywidualnego podejścia, wsparcia oraz oferowanych cen. Jeżeli szukasz konkretnej firmy wynajmującą autolawety w Gliwicach – nie szukaj dalej, oferujemy wszystko to, co najlepsze.

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Gliwice

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęZajmujemy się również wysoko ocenianą auto pomocą! Nasza auto pomoc jako holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy zawsze są gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Gliwic i okolic, przygotowaliśmy przejrzystą umowę. Przygotowane formalności dotyczące wynajmu są w prostej formie. W naszej firmie klient ma pewność, że nie otrzyma podejrzanej umowy wynajmu. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Gliwice należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Gliwice. Docenią to klienci, którzy potrzebują niezawodnych, bezpiecznych i korzystnie cenowo autolawet. Na wszelkie zapytania odpowiadamy pod numerem telefonu 792 991 389" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Gliwice.

Kontakt

Wynajem autolawety Gliwice
Telefon Kontaktowy:

+48 792 991 389
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Gliwice

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Gliwicach, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Gliwice, korzystniejszej oferty pod względem przejrzystej umowy, zaplecza wyszkolonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Gliwicach. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Gliwice istnieją dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Gliwice

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność w Gliwicach. Charakteryzuje się tym, że oferuje nie tylko pomoc drogową, ale także wynajem autolawet. Autolawety, którymi dysponuje firma charakteryzują się tym, że są w bardzo dobrym stanie. Poza tym ciszą się dużym zainteresowaniem ze względu na dość niskie koszty najmu. Opłata najmu jest wyższa, jeżeli klient dodatkowo korzysta z usługi kierowcy. Nie ulega wątpliwościom, że usługa jest skierowana przede wszystkim do właścicieli warsztatów samochodowych, ale nie tylko. Wśród klientów są nie tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą, ale także te, które potrzebują autolawety tymczasowo, na własny użytek. Chcąc nawiązać współpracę z przedsiębiorstwem w zakresie wynajmu autolawety, należy mieć przy sobie dowód tożsamości i prawo jazdy kategorii B. W przeciwnym razie nie ma możliwości podpisania umowy najmu, która jest podstawą współpracy. Wcześniej należy ustalić warunki współpracy i użytkowania pojazdu oraz wysokość kaucji i opłaty najmu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność głównie w Gliwicach, które są miastem, gdzie dobrze rozwija się przemysł motoryzacyjny. Mieści się tam między innymi fabryka General Motors Manufacturing Poland, z którą firma współpracuje. Autolawety są bowiem bardzo dobrym sposobem na przetransportowanie pojazdów oraz maszyn przemysłowych. W Gliwicach bardzo dobrze rozwija się przemysł chemiczny. Znajduje się tam siedziba największego polskiego producenta odczynników chemicznych. W mieście znajduje się park technologiczny Technopark Gliwice, a także jedna z podstref Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Miasto o którym mowa jest także ważnym ośrodkiem naukowym i kulturalnym regionu. Na obecną chwilę panują tam bardzo dobre warunki do rozwoju działalności usługowej, co jest bardzo dobrze widoczne na przykładzie omówionej firmy oferującej wynajem autolawet. Przedsiębiorstwo działa głównie na terenie miasta, ale realizuje także zlecenia zza granicy. Autolawety spełniają wszystkie unijne wymogi.