24h
Rezerwacja
telefon
885 795 795

Wynajem

Autolawet Gorzów Wielkopolski


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Gorzów Wielkopolski


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Najlepiej oceniana firma wynajmu autolwet w Polsce, teraz również w Gorzowie Wielkopolskim. Przygotowaliśmy przede wszystkim KORZYSTNĄ ofertę dla województwa lubuskiego, szczególnie dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Nasza oferta jest najprawdopodobniej najkorzystniejsza w Polsce, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się! Wiemy doskonale jak zróżnicowani i perfekcyjni są mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego, dlatego nasza oferta posiada tak duży wybór autolawet. Oferujemy przejrzystą umowę i profesjonalne wsparcie. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Nasza oferta składa się tylko z niezawodnych, bezawaryjnych i nowoczesnych jednostek. Nasi klienci doceniają nasze autolawety za bogate wyposażenie i wiele przydatnych funkcji, takich jak elektryczna wciągarka na pilot. Korzystne ceny i wsparcie naszych doświadczonych pracowników przy wyborze autolawety, czynią naszą firmę liderem w zakresie wynajmu autolawet w Gorzowie. Nasze pojazdy są w 100% dostosowane i spełniają wszelkie Europejskie wymogi, nie musisz się martwić o nieprzyjemnościach na trasie. Firma autolawety Gorzów Wielkopolski dostosowana jest również pod wymagających użytkowników. W naszej ofercie znajdują się autolawety z podjazdem do 5.30 m. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Gorzowie, a skorzystasz z naszej bezpiecznej i szybkiej oferty wynajmu autolawety.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Gorzów Wielkopolski. Staramy się aby kazdy klient po skończonym wynajmie w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Gorzów Wielkopolski był w zupełności zadowolony. Podczas wynajmu nasi klienci mogą skorzystać z wsparcia technicznego 24/7! Takie warunki mogą zaproponować jedynie liderzy na rynku wynajmu autolawet. Naszym klientom oferujemy niskie ceny i wysoką jakość oferowanych usług. To elementy, które wpłynęły na nasz sukces w kategorii wynajem autolawet Gorzów Wielkopolski. Nasi doświadczeni pracownicy z łatwością dobiorą odpowiednie jednoski pod przedstawione potrzeby i wymagania. Udostępniamy pełną specyfikację pojazdów oraz cenniki, to właśnie powody, dla których warto u nas wypożyczyć autolawetę w Gorzowie. Nasze autolawety są przystosowane do każdych warunków pracy, posiadają również bogate i przydane wyposażenie m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem jest doceniony przez użytkowników, którzy potrzebują sprawdzonej, taniej i bezpiecznej autolawety. Wypożyczenie autolawety w Gorzowie lub w innym naszym punkcie, w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Oferujemy wynajem dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Każdy klient otrzymuje od nas wsparcie w zakresie doboru oraz obajśnieniu funkcji pojazdu. Na zatłoczonym rynku nie wystarcza bycie dobrym. Należy być najlepszym! a tacy właśnie jesteśmy „Dobra jakość w dobrej cenie” to nasza główna zaleta. Posiadamy tysiące pozytywnych opinii naszych klientów, zapewniamy pełne wsparcie techniczne podczas wynajmu. Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka argumentów, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Kielcach, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują najkorzystniejszą ofertę na rynku. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Pierwsze wypożyczenie autolawety przez naszą firmę nastąpiło w 2008 r. To już 10 lat funkcjonuje nasza firma, zbierając przy okazji same pozytywne oceny naszych klientów. Wyszkoleni pracownicy, szeroki wybór autolawet oraz niskie ceny gwarantują zadowolenie klientów, którzy decydują się skorzystać z naszej oferty. Z naszej oferty korzystają klienci z całej Polski oraz sąsiadujących krajów, dołącz i Ty!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Gorzów Wielkopolski

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWynajem autolawet Gorzów Wielkopolski zajmują się również szeroko rozumianą pomocą. Zapoznaj się z naszą ofertą. Pomożemy jako natychmiastowa pomoc drogowa I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. U nas masz pewność natychmiastowej pomocy I wsparcia! Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Gorzowa i okolic, przygotowaliśmy umowę bez żadnych tajemnic. Formalności dostępne są w przejrzysty sposób! W naszej firmie klient ma pewność, że nie otrzyma podejrzanej umowy wynajmu. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Gorzów należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Gorzów Wielkopolski. Nasza oferta dostępna dla wszystkich! Docenią to użytkownicy, którzy szukają niezawodnych, bezpiecznych i tanich autolawet. Na wszelkie zapytania odpowiadamy pod numerem telefonu 885 795 795" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Gorzów Wielkopolski

Kontakt

Wynajem autolawety Gorzów Wielkopolski
Telefon Kontaktowy:

+48 885 795 795
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Gorzów Wielkopolski

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Gorzowie Wielkopolskim, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Gorzów Wielkopolski, korzystniejszej oferty pod względem przejrzystej umowy, zaplecza wyszkolonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Gorzowie. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Gorzów Wielkopolski istnieje dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Gorzów Wielkopolski

Wynajem autolawet jest usługą świadczoną przez kilka przedsiębiorstw działających w Gorzowie Wielkopolskim. Miasto wojewódzkie jest dobrym miejscem do prowadzenia tego typu interesów. Usługi są oferowane nie tylko na obszarze miasta, ale także w okolicach. Warto wiedzieć, w jaki sposób tego typu firmy nawiązują współpracę z klientami. Procedura przebiega podobnie, jak w przypadku wynajmu innych pojazdów. Od klienta wymaga się przede wszystkim posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadania prawa jazdy kategorii B. Mając wyżej wymienione uprawnienia można zawrzeć umowę najmu oraz użytkować najętą autolawetę. Przed podpisaniem umowy najmu warto upewnić się czy pojazd, którym jest się zainteresowanym posiada wszystkie wymagane ubezpieczenia oraz jest w pełni sprawny. Warto także zapoznać się z opiniami na temat danej firmy. Komentarze internautów mogą okazać się bardzo cenne i pomocne przy wyborze odpowiedniego usługodawcy zwłaszcza wtedy, gdy klientowi zależy na długotrwałej współpracy.

Gorzów Wielkopolski jest jednym z największych ośrodków miejskich w Polsce, dlatego działa tam wiele firm reprezentujących różnorodne branże. Nic dziwnego, że istnieją tam bardzo dobre warunki do rozwoju branży usług. Firmy świadczące usługi współpracują bowiem z innymi przedsiębiorstwami, na przykład z przemysłowymi. Najlepszym przykładem jest opisana wyżej firma oferująca wynajem autolawet, która współpracuje między innymi z przedsiębiorstwami z branży motoryzacyjnej i innych, gdzie wykorzystuje się maszyny i inne trudne do przetransportowania urządzenia mechaniczne. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzają się autolawety. Wynajem tego typu pojazdów cieszy się zatem dużym zainteresowaniem nie tylko wśród klientów indywidualnych. Poza tym współpraca z innymi firmami pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Znacznie zwiększa jej wiarygodność w oczach potencjalnych klientów. Wydaje się być bardziej profesjonalna i godna zaufania niż inne.