24h
Rezerwacja
telefon
500 566 900

Wynajem

Autolawet Katowice


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Katowice


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Odkryj nowy wymiar wynajmu autolawet w Katowicach! Dzięki naszej ofercie konkurencja przeciera oczy ze zdumienia. Proste warunki, krótka umowa, konkurencyjne ceny i żadnych tajemnic – to wypożyczalnia autolawet Katowice. Nasza firma oferuje wynajem autolawet w Katowicach. Jesteśmy firmą, która działa w całej Polsce, dzięki temu masz gwarancje udanego wynajmu. Możesz wybrać punkt odbioru w całej Polsce lub skorzystać z naszej oferty w Katowicach – pełna wygoda. Takie warunki mogą spełnić jedynie najlepsze firmy na rynku, do której właśnie należymy. Stajemy się jedną z najpopularniejszych wypożyczalni autolawet w Katowicach, ponieważ znamy doskonale wymagania i potrzeby mieszkańców. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców Katowic oraz pobliskich miejscowości. Jesteśmy firmą, która zyskuje najlepsze opinie wg. Klientów w Katowicach, możemy zaoferować naszym niskie ceny oraz przejrzystą umowę, których próżno szukać u konkurencji. W naszej ofercie posiadamy autolawety z gwarancją i bogatym wyposażeniem. Dla wymagających użytkowników posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m. Zapewnia to wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Katowicach, a dobierzemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą w kategorii wynajem autolawet Katowice. Naszym znakiem rozpoznawczym i głównym atutem, dlaczego ufają nam klienci z całej Polski jest przejrzysta i krótka umowa bez jakichkolwiek „haczyków”. Wiemy doskonale jak dużo firm działających w zakresie wynajmu autolawet w Katowicach jest nieuczciwych, umowy na niekorzyść klientów, wadliwe autolawety – to tylko przykłady, których jest znacznie więcej. U nas nie znajdziesz takiej sytuacji! Przed każdym sfinalizowaniem umowy zachęcamy naszych klientów do obejrzenia pojazdu, wtedy możemy dobrać idealnie pojazd pod wymagania i potrzeby wynajmującego. Po dokładnym obejrzeniu, zawieramy z naszymi klientami przejrzyste i krótkie umowy. Udostępniamy naszym klientom prawdziwe cenniki, pełną specyfikację pojazdów – po prostu bez żadnych tajemnic. U nas masz pewność zadowolenia i gwarancji bezpieczeństwa, to właśnie powody, dla których warto u nas wypożyczyć autolawetę. Do naszej floty pojazdów zaliczają się jedyne nowoczesne oraz bezawaryjne autolawety w Katowicach. Autolawety posiadają bogate i praktyczne wyposażenie, które przydaje się podczas każdej podróży, m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem autolawety w Katowicach w większości sytuacjach jest ekonomicznym rozwiązaniem. Wynajem autolawet w naszej firmie zapewnia nieporównywalny komfort pracy i bezpieczeństwo podczas transportu, w przeciwieństwie do samochodu osobowego z lawetą. Wypożyczenie autolawety w Katowicach lub w innym naszym punkcie, w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Korszystając z usług naszej fimy wypożyczalni autolawet w Katowicach możesz być pewny i przekonany, że nie zaskoczy Cię żadna nieprzyjemność podczas użytkowania naszych pojazdów. Należy zaznaczyć, że wszystkie nasze pojazdy są odpowiednio dostosowane pod nowe przepisy Europejskie. Dodatkową zaletą wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka argumentów, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Katowicach, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują Państwo ofertę, której próżno szukać u konkurencji. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza firma rozpoczęła działalność w 2008 r. To już 10 stabilnych lat na rynku wynajmu autolawet, teraz również w Katowicach. Takim wynikiem mogą pochwalić się jedynie najlepsze firmy w Polsce! Zebrane doświadczenie na przestrzeni lat pozwala nam sprostać każdym wyzwaniom. Nasi doświadczeni doradcy i kierowcy są gotowi, aby Ci pomóc.

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Katowice

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWynajem autolawet Katowice zajmują się również kompleksową pomocą. W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7. Wybranie właściwej pomocy drogowej nie zawsze jest łatwe, ponieważ liczy się czas otrzymania pomocy, u nas masz pewność ekspresowej pomocy I wsparcia! Dbamy o naszych klientów jak mało kto, dlatego posiadamy aż tyle pozytywnych opini!


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Katowic i okolic, skróciliśmy formalności dotyczące wynajmu do kompletnego minimum! Efektem tego są proste i zrozumiałe umowy. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Katowice, należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Naszym atutem są przejrzyste umowy dla każdego klienta, bez wyjątku! Cały proces formalności przebiega w ekspresowym tempie, gwarantujemy sfinalizowanie wynajmu w kilkanaście minut. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w zakresie wypożyczalni autolawet w Polsce. Nasza oferta jest już dostępna w większości największych miast w Polsce, teraz również w południowej Polsce. 10 lat na rynku oraz tysiące zadowolonych klientów poskutkowało wyrobem pozytywnej opini, której ciężko znaleźć u konkurencji w kategorii wynajem autolawet w Katowicach. Dla nas nie ma problemu bez rozwiązania, posiadamy tak duży wybór autolawet, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni pojazd! Zebrane doświadczenie na przestrzeni lat oraz wyszkoleni doradcy i kierowcy są gotowi, aby sprostać każdej sytuacji. Na wszelkie zapytania klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 500 566 900" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Katowice.

Kontakt

Wynajem autolawety Katowice
Telefon Kontaktowy:

+48 500 566 900
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Katowice

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Katowice, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Katowice, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Katowicach. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Katowice istnieją dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Katowice

Wynajem autolawet w Katowicach jest oferowany przez stosunkowo dużo przedsiębiorstw, ze względu na region, w jakim jest położone miasto. Śląsk jest bardzo dobrze rozwinięty pod względem gospodarczym, więc zapotrzebowanie na tego typu usługi jest nieco większe w porównaniu z województwami leżącymi we wschodniej i w środkowej części Polski. Usługa, jaką jest wynajem autolawet cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród przedsiębiorców, ale także wśród osób fizycznych. Klient nie będący reprezentantem firmy, ale chcący nająć autolawetę na osobisty użytek musi pamiętać o tym, że wymaga się od niego pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadania prawa jazdy kategorii B. Pełna zdolność do czynności prawnych przysługuje osobom, które ukończyły osiemnaście lat, czyli są pełnoletnie. W przeciwnym razie podpisanie umowy najmu nie jest możliwe, a to ona jest podstawą nawiązania współpracy z przedsiębiorstwem oferującym wynajem autolawet w Katowicach i okolicach miasta. Warto o tym pamiętać.

Katowice, które są głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa charakteryzują się tym, że stanowią bardzo ważny ośrodek gospodarczy. Dlatego też nie brakuje tam partnerów do współpracy. Firma oferująca wynajem autolawet współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami reprezentującymi inne branże, między innymi motoryzacyjną. Autolawety są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o przewóz samochodów, a także maszyn, które w działalności przemysłowej pełnią podstawową rolę. Wszystkie autolawety oferowane na wynajem są na bieżąco serwisowane i w pełni sprawne. Przedsiębiorstwo jest profesjonalne. Współpraca z innymi firmami bardzo korzystnie wpłynęła na jego wizerunek. Warto dodać, że dzięki współpracy z innymi przedsiębiorstwami, firma wydaje się być bardziej wiarygodna niż te, które współpracują wyłącznie z klientami indywidualnymi. Przedsiębiorstwo stale się rozwija i cieszy dużym zainteresowaniem. Realizuje także zlecenia związane z transportem zza granicy.