24h
Rezerwacja
telefon
730 206 730

Wynajem

Autolawet Kielce


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Kielce


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Najprawdopodobniej najkorzystniejsza oferta wynajmu autolawet w Kielcach! Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla województwa świętokrzyskiego, szczególnie dla mieszkańców Kielc i okolic. Nasza oferta jest najprawdopodobniej najkorzystniejsza w Kielcach, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się! Wiemy doskonale jak zróżnicowani są mieszkańcy Kielc, dlatego wszyscy znajdą idealną ofertę na swoje potrzeby. Oferujemy szeroki wybór autolawet, przejrzystą umowę i profesjonalne wsparcie. To argumenty przemawiające za skorzystaniem z naszych usług! Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Nasza propozycja jest skierowana dla mieszkańców Kielc oraz pobliskich miejscowości. W naszej ofercie znajdują się tylko niezawodne i bezawaryjne jednostki, posiadające bogate i przydatne wyposażenie. Korzystne ceny i wsparcie naszych doświadczonych pracowników przy wyborze autolawety, czynią naszą firmę liderem w zakresie wynajmu autolawet w Kielcach. Przy wynajmie autolawety należy zwrócić uwagę na dostosowanie pojazdu pod wymogi unijne – u nas autolawety są w 100% dostosowane i spełniają wszelkie Europejskie wymogi, nie musisz się martwić, że zaskoczy Cię nieprzyjemna sytuacja na drodzę. Firma autolawety Kielce posiada szeroki wybór pojazdów, w tym również dla wymagających użytkowników, autolawety z podjazdem do 5.30 m. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Kielcach, a dobierzemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Staramy się aby kazdy klient po skończonym wynajmie w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Kielce był w zupełności usatysfakcjonowany – Nasi pracownicy znają się na tym jak mało kto! Niskie ceny i wysoka jakość oferowanych usług, To elementy, które wpłynęły na nasz sukces w kategorii wynajem autolawet Kielce. Nasi doświadczeni pracownicy z łatwością dobiorą odpowiednie jednoski pod przedstawione potrzeby i wymagania. Udostępniamy pełną specyfikację pojazdów oraz cenniki. Korzystając z usług naszej firmy masz pewność zadowolenia i gwarancji bezpieczeństwa, to właśnie powody, dla których warto u nas wypożyczyć autolawetę w Kielcach. Nasze autolawety są przystosowane do każdych warunków pracy, posiadają również bogate i przydane wyposażenie m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem jest doceniony przez użytkowników, którzy szukają sprawdzonej, taniej i bezpiecznej autolawety. Wypożyczenie autolawety w Kielcach lub w innym naszym punkcie, w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Wiele firm wynajmujących autolawety w Kielcach jest nieuczciwa wobec swoich klientów, ukryte wady, niejasna umowa – U nas możesz być pewny i przekonany, że nie zaskoczy Cię żadna nieprzyjemność podczas użytkowania naszych pojazdów. Posiadamy tysiące pozytywnych ocen naszych klientów oraz zapewniamy pełne wsparcie podczas wynajmu. Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka argumentów, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Kielcach, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują Państwo ofertę, której próżno szukać u konkurencji. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Pierwsze wypożyczenie autolawety przez naszą firmę nastąpiło w 2008 r. To już 10 lat funkcjonuje nasza firma, zbierając przy okazji same pozytywne oceny naszych klientów. Wyszkoleni pracownicy, szeroki wybór autolawet oraz niskie ceny gwarantują zadowolenie klientów, którzy decydują się skorzystać z naszej oferty. Z naszej oferty korzystają klienci z całej Polski oraz sąsiadujących krajów, dołącz i Ty!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Kielce

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWybór właściwej pomocy drogowej nie zawsze jest łatwe I szybkie, ponieważ liczą się kompetenmcje firmy oraz czas otrzymania pomocy, u nas masz pewność natychmiastowej pomocy I wsparcia! Wynajem autolawet Kielce zajmują się również szeroko rozumianą pomocą. Zapoznaj się z naszą ofertą. Pomożemy jako natychmiastowa pomoc drogowa I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Kielc i okolic, przygotowaliśmy umowę bez żadnych tajemnic. Formalności dotyczące wynajmu są przekształcone do prostej i przejrzystej formy! W naszej firmie klient ma pewność, że nie otrzyma podejrzanej umowy wynajmu. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Kielce należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Kielce. Nasza oferta dostępna dla wszystkich! Docenią to użytkownicy, którzy szukają niezawodnych, bezpiecznych i tanich autolawet. Na wszelkie zapytania odpowiadamy pod numerem telefonu 730 206 730" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Kielce.

Kontakt

Wynajem autolawety Kielce
Telefon Kontaktowy:

+48 730 206 730
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Kielce

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Kielcach, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Kielce, korzystniejszej oferty pod względem przejrzystej umowy, zaplecza wyszkolonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Kielcach. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Kielce istnieje dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Kielce

Osoby, które są zainteresowane wynajmem autolawet w Kielcach i okolicach miasta powinny przede wszystkim znaleźć informacje na temat przedsiębiorstw świadczących tego typu usługi. Internetowe bazy i katalogi firm zawierają bardzo przydatne dane, z którymi warto się zapoznać. Zwykle umieszcza się tam informacje na temat działalności przedsiębiorstwa oraz dane kontaktowe. Po uzyskaniu odpowiednich danych, należy skontaktować się z wybraną firmą i ustalić szczegóły współpracy. Nie ulega wątpliwościom, że wybór przedsiębiorstwa nie jest prosty, zwłaszcza wtedy, gdy klientowi zależy na długotrwałej współpracy i zamierza przeznaczyć na tego typu usługi dużą ilość pieniędzy. Podczas wyboru firmy świadczącej wynajem autolawet należy kierować się przede wszystkim ceną najmu oraz modelami pojazdów, którymi dane przedsiębiorstwo dysponuje. Te informacje są z kolei zamieszczone na indywidualnych witrynach internetowych pełniących funkcje marketingowe i informacyjne dla klientów. Bardzo pomocne mogą także okazać się opinie internautów.

Głównym obszarem działalności przedstawionego wyżej przedsiębiorstwa są Kielce. Miasto jest położone w województwie świętokrzyskim i pełni rolę głównego ośrodka gospodarczego w regionie. Już od piętnastego stulecia podstawą rozwoju gospodarczego miasta była eksploatacja i przetwarzanie surowców mineralnych, takich jak rudy żelaza, miedzi i ołowiu, a także marmurów i piaskowców. W dzisiejszych czasach w Kielcach rozwija się przemysł budowlany i elektromaszynowy, przemysł materiałów budowlanych i spożywczy oraz przetwórczy. Jest to bardzo korzystne dla przedsiębiorstwa oferującego wynajem autolawet, ponieważ każda z firm reprezentujących wymienione wyżej branże jest potencjalnym współpracownikiem. Obecnie przedsiębiorstwo oferujące wynajem autolawet współpracuje już z kilkoma firmami. Autolawety są bowiem wykorzystywane nie tylko do przewozu samochodów, ale także maszyn. Współpraca jest owocna dla obu stron. Korzyścią płynącą z niej jest między innymi poprawa wizerunku przedsiębiorstwa.