24h
Rezerwacja
telefon
506 282 767

Wynajem

Autolawet Koszalin


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Koszalin


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Specjalna oferta dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego. Oferujemy wynajem autolawet w sposób jaki nie było dotychczas dostępny! Przekonaj się. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Jeżeli znalazłeś naszą ofertę, oznacza to, że szukasz odpowiedniej i sprawdzonej firmy wynajmującą autolawety w Koszalinie. Wynajem autolawety w naszej firmie to czysta oszczędność, na kosztach paliwa w przeciwieństwie do samochodu osobwego wraz z lawetą można zaoszczędzić do 50 procent! Naszym bestsellerem jest oferta bez limitu kilometrów - nie martw się o ograniczenia, a dla wymagających użytkowników posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m. Zapewnia wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach, oferując dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców Koszalina oraz okolic. Podchodzimy do wynajmu autolawet w Koszalinie bardzo poważnie, czego efektem są tylko pozytywne opinie naszych klientów. Oferujemy wynajem autolawet w zupełnie nowy sposób, oferując dla klientów indywidualnych oraz biznesoiwych niezawodne i bezawaryjne jednostki. Nasza oferta składa się z jasnych i prostych warunków. Nasza firma nie ma tajemnic, wynikiem czego są tak wysokie oceny zadowolonych klientów, dołącz i Ty!

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą w kategorii wynajem autolawet Koszalinie. Naszym znakiem rozpoznawczym i głównym atutem, dlaczego ufają nam klienci z całej Polski jest przejrzysta i krótka umowa bez jakichkolwiek „haczyków”. Wysoka jakość oferowanych usług, szeroki wybór autolawet i wsparcie techniczne naszych pracowników to elementy, które wpłynęły na nasz sukces. Jesteśmy liderami na listach najlepiej funkcjonujących wypożyczalni w Koszalinie! Przyczyną tak wysokiej oceny jest nasze profesjonalne podejście do wynajmu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze umowy, były proste i przejrzyste. Do naszej floty pojazdów zaliczają się jedyne nowoczesne autolawety, które posiadają bogate i praktyczne wyposażenie, które przydaje się podczas każdej podróży, m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Przed każdym sfinalizowaniem wynajmu zachęcamy naszych klientów do dokładnego zapoznania się z wybraną autolawetą. Pozwoli to na dokładne poznanie ich funkcji oraz wyposażenia. Ważnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie ma potrzeby wykupienia tablic wywozowych. Osoby szukające oszczędności na pewno docenią ten argument.

Jakość Obsługi

Od kilku lat utrzymujemy się na samym szczycie najbardziej polecanych wypożyczalni autolawet w Polsce wg. klientów, a teraz nawet w Twoim mieście, pod nazwą wynajem autolawety Koszalin. Nasza firma funkcjonuje od 10 lat w Polsce. Pierwszy wynajem zrealizowaliśmy w 2008 r. Od tego czasu stale się rozwijamy i zyskujemy pozytywne opinie oraz zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą wiedzę, stan techniczny oferowanych autolawet oraz pomoc techniczną.

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Koszalin

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęPosiadamy tysiące zadowolonych klientów, dołącz I Ty! Wynajem autolawet Koszalin zajmuję się również kompleksową pomocą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pomocy naszym klientom. Jest wiele argumentów przemawiających za współpracą z naszą firmą. W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Koszalina i okolic posiadamy specjalną umowę wynajmu, składającą się z prostych i przejrzystych warunków wynajmu. Zawierane umowy nie są już skomplikowane i niezrozumiałe jak dotychczas można spotkać w różnych firmach. Podchodzimy do wynajmu w kompletnie nowy sposób jaki można spotkać na rynku. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Koszalin należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, w aspekcie wyboru autolawety, komfortu pracy, wyposażenia jak również cen w naszej ofercie. Ważnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety, jest zauważalna oszczędność dla osób szukających taniego rozwiązania, ponieważ podczas transportu samochodu nie ma potrzeby wykupienia tablic wywozowych – czysta oszczędność! Naszym atutem są proste i zrozumiałe umowy dla każdego klienta, bez wyjątku! Cały proces formalności przebiega w ekspresowym tempie. 10 lat na rynku oraz tysiące zadowolonych klientów poskutkowało wyrobem nieskalnej opinii. Na wszelkie zapytania klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 506 282 767" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Koszalin

Kontakt

Wynajem autolawety Koszalin
Telefon Kontaktowy:

+48 506 282 767
Email: koszalin@wynajemautolawety.pl
Koszalin

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Koszalin, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Koszalin, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Koszalinie. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – autolawety Koszalin istnieją dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Koszalin

Wynajem autolawety w Koszalinie nie powinien być problemem. Tego typu usługi są bowiem oferowane przez wiele przedsiębiorstw. Informacje o nich są łatwo dostępne w sieci internetowej, a dokładniej mówiąc w katalogach firm i na witrynach internetowych poszczególnych przedsiębiorstw. Warto zaznaczyć, że wynajem autolawet jest oferowany przez niektóre firmy, które specjalizują się w świadczeniu pomocy drogowej na obszarze Koszalina i w okolicznych miejscowościach. Współpraca z firmą odbywa się w oparciu o umowę najmu. Wzory umowy wraz z warunkami współpracy są zwykle określone w regulaminie zamieszczonym na firmowej witrynie internetowej. Dzięki temu każda z osób zainteresowanych współpracą z firmą może się z nimi zapoznać, aby podjąć właściwą dla siebie decyzję. Przedsiębiorstwa działające w Koszalinie i oferujące wynajem autolawety dokładają starań, aby współpraca z klientami przebiegała pomyślnie i była owocna dla obu stron. Dzięki temu mogą zyskać stałych klientów, którzy będą generowali stałe dochody.

Warto wspomnieć kilka słów o Koszalinie. Miasto jest bowiem głównym obszarem działalności przedstawionego wyżej przedsiębiorstwa. Charakteryzuje się tym,że jest miastem na prawach powiatu i jednym z głównych ośrodków gospodarczych w regionie. Ponadto Koszalin pełni rolę węzła komunikacji pasażerskiej, a także ośrodka kulturalnego. Miasto jest jednym z największych centrów gospodarczych Pomorza. Warto wiedzieć, że na jego terenie została utworzona podstrefa Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Miasto należy do grona średniej wielkości ośrodków przemysłowych. Główną rolę odgrywa tam przemysł elektromaszynowy. Opisane wyżej przedsiębiorstwo współpracuje z zakładami reprezentującymi tę branżę. Autolawety bardzo dobrze sprawdzają się w roli środków do transportu maszyn. Ponadto w Koszalinie rozwija się także przemysł spożywczy, drzewny oraz produkcja tworzyw sztucznych. W mieście panują bardzo dobre warunki do rozwoju działalności gospodarczej.