Wynajem

Autolawet Kraków


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

autolawety Kraków


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy szeroki wybór autolawet, z podjazdem nawet do 5.30 m W naszej ofercie znajdziesz konkurencyjne ceny w ofercie bez limitu kilometrów. Dzięki naszemu profesjonalizmowi, konkurencyjnej cenie i minimalnej ilości formalności do naszego grona zadowolonych klientów dołączyło tysiące klientów. Nasza firma staje się liderem w zakresie wypożyczania autolawet w Krakowie, dołącz i Ty! Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, dlatego oferujemy bezpieczny i natychmiastowy transport autolawet przez wskazany adres klienta W naszej flocie posiadamy najnowocześniejsze autolawety z gwarancją w Krakowie z podjazdem nawet do 5.30 m, gwarantuje to bezpieczny i wygodny przewóz. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w Krakowie a zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie na postawione wymagania. Gwarantujemy minialne formalości, które zajmą maksymalnie kilka minut, taką ofertę mogą zaoferować jedynie najlepsze firmy, jaką jest Wypożyczalnia Autolawet Kraków

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Zadowolenie po zakończonym wynajmie przez naszych klientów jest podstawowym czynnikiem, dlaczego stajemy się czołową firmą wynajmu autolawet w Krakowie Nasza flota do Państwa dyspozycji posiada bogate wyposażenie, do którego można zaliczyć m.in Radio cd Elektryczna wciągarke sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wypożyczenie autolawety w wielu sytuacjach to najkorzystniejsze rozwiązanie, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas transportu. Wypożyczenie autolawety i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównie na kosztach paliwa nawet do 50 proc. Dodatkowo podczas transportu samochodu nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka zalet, które zwracają koszty wypożyczenia, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymujemy bezkonkurencyjną ofertę. Przed każdym wypożyczeniem istnieje możliwość dokładnego obejrzenia i zapoznania się z autem w siedzibie naszej firmy Wypożyczalnia Autolawet Kraków. Gwarantuje to najdokładniejsze dobranie oferty pod wymagania naszych klientów. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza firma powstała w 2008r. 10 lat na rynku! Od kilku lat to jedna z najlepiej ocenianych wypożyczalni autolawet w Polsce. Samochody przez nas oferowane wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami, nowoczesnym wyposażeniem oraz wysoką niezawodnością. Nasi klienci są z całej Polski i krajów sąsiadujących. Doceniają nasz profesjonalizm, minimum formalności , szeroką ofertę autolawet i konklurencyjne ceny.

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Kraków

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasza firma to nie tylko wynajem autolawet w Krakowie ale również kompleksowa pomoc drogowa i holowanie aut osobowych, dostawczych oraz maszyn. Posiadamy doświadczonych kierowców, którzy są do Państwa dyspozycji 24/7. Dołożymy wszelkich starań aby zrealizować powierzone nam zadanie w jak najkrótszym czasie, dbając przy tym o bezpieczeństwo


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Nikt z nas nie lubi długich i skomplikowanych formalności, dlatego przygotowaliśmy jasną i krótką umowę.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B co najmniej przez 2 lata
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu

Przyjazna wypożyczalnia czyli minimum formalności wynajmu autolawety

Gwarantujemy, że formalności podczas wynajmu zajmą maksymalnie kilka minut. Po tym czasie będziesz mógł wynająć wybrany pojazd, który cechuje się niezawodnością i wysokim wyposażeniem.

Nasza oferta jest nieustannie powiększana oraz obszar, w których oferujemy nasze usługi. Oferta jest już dostępna w drugim co do wielkości miaście w Polsce - Kraków.

10 lat na rynku oraz zebrane przez ten czas doświadczenie pozwala nam spełnić wszelkie wymagania klientów.

Na wszelkie zapytania naszych klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661 a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Wynajem Autolawety Kraków


Kontakt

Wynajem autolawety Kraków
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Kraków

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Krakowie, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy.

Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Kraków, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Krakowie.

Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się!

Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Kraków istnieją dla Ciebie.

Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Kraków

Kraków jest miastem, gdzie sektor usług rozwija się bardzo dobrze. Należy do grona głównych, największych miast polskich. Wśród firm świadczących usługi w tym mieście znajdują się przedsiębiorstwa oferujące wynajem autolawet. Wynajem autolawet w Krakowie jest usługą dostępną w bardzo dobrej cenie. Niemniej jednak należy zaznaczyć, że im niższa cena najmu, tym gorszy stan wynajmowanych przez przedsiębiorstwo autolawet. Przed nawiązaniem współpracy warto sprawdzić, czy pojazd, którym jest się zainteresowany został odpowiednio ubezpieczony. Dobrze jest też sprawdzić opinie na temat danego przedsiębiorstwa wydawane przez internautów na specjalnych portalach internetowych powstałych w tym celu. Wynajem autolawet w Krakowie to usługa skierowana zarówno do mniejszych firm, których nie stać na zakup autolawety, a także do osób fizycznych, któzy potrzebują tego typu pojazdu na określony czas, na własny użytek. Firma oferująca wynajem autolawet podpisuje z każdym klientem umowę najmu, która jest podstawą ich współpracy.

Kraków jest zdecydowanie głównym obszarem działalności opisanej wyżej firmy, dlatego warto powiedzieć kilka słów na temat rozwoju działalności gospodarczej w tym ośrodku miejskim. Kraków od zawsze był ośrodkiem gospodarczym tej części Polski. Kraków jest drugim pod względem wysokości udziału w PKB miastem. Współcześnie miasto słynie głównie z tego, że jest największym ośrodkiem outsourcingu w Polsce, niemniej jednak nie wolno zapominać o tym, że w mieście działa także wiele innych firm, niekoniecznie związanych ze wspomnianą branżą. Znajdują się tam także zakłady przemysłowe. Przedsiębiorstwo oferujące wynajem autolawet współpracuje z nimi od lat. Współpraca jest bardzo owocna i korzystna. Stanowi jeden z głównych elementów budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Należy dodać, że autolawety są wynajmowane w różnych celach, nie tylko do przewozu pojazdów samochodowych, ale także maszyn, które są wyjątkowo niewygodnym do transportu ładunkiem.