24h
Rezerwacja
telefon
791 719 127

Wynajem

Autolawet Legnica


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Legnica


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Wyróżniona firma w kategorii wynajem autolawet Legnica! Jeżeli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy wynajmującą autolawety – dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą, którą docenią wymagający klienci, którzy szukają taniej, bezpiecznej i profesjonalnej wypożyczalni. Oferujemy szeroki wybór autolawet, przejrzystą umowę i profesjonalne wsparcie. To argumenty przemawiające za skorzystaniem z naszych usług! Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Firma autolawety Legnica posiada szeroki wybór pojazdów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, w tym również dla wymagających użytkowników, autolawety z podjazdem do 5.30 m. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Legnicy, a dobierzemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby. Na naszą ofertę składają się jedynie bezawaryjne jednostki, posiadające bogate wyposażenie, wiele przydatnych funkcji w pracy, dokładając do tego korzystne ceny, czynią naszą firmę liderem w zakresie wynajmu autolawet w Legnicy. W przeciwieństwie do konkurencji, nNasze autolawety są całkowicie dostosowane pod nowe przepisy Europejskie! Zaufało nam tysiące klientów, przekonaj się i Ty!

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą w kategorii wynajem autolawet Legnicy. Naszym znakiem rozpoznawczym i głównym atutem jest prosta i krótka umowa, którą zawieramy z naszymi klientami.Staramy się aby kazdy klient po skończonym wynajmie w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Legnica był w zupełności usatysfakcjonowany – Nasi pracownicy znają się na tym jak mało kto! Niskie ceny i wysoka jakość oferowanych usług, To elementy, które wpłynęły na nasz sukces w kategorii wynajem autolawet Legnica. Nasze autolawety są bogato wyposażone, posiadają najpotrzebniejsze rzeczy przydatne w pracy m.in. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każdy wynajmujący odpowiednio dobrał pojazd do swoich potrzeb. Autolawety posiadają bogate i przydatne wyposażenie podczas pracy: Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem autolawety w Legnicy w większości sytuacjach jest rozsądnym rozwiązaniem. Korszystając z usług naszej fimy wypożyczalni autolawet w Legnicy możesz być pewny i przekonany, że nie zaskoczy Cię żadna nieprzyjemność podczas użytkowania naszych pojazdów. Wszystkie nasze pojazdy są odpowiednio dostosowane pod nowe przepisy Europejskie. Wynajem autolawet w naszej firmie zapewnia nieporównywalny komfort pracy i bezpieczeństwo podczas transportu, w przeciwieństwie do samochodu osobowego z lawetą. Wynajem autolawety w Legnicy lub w innym naszym punkcie w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent!!! Dodatkowym atutem wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. Czysta oszczędność, przekonaj się! Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza firma funkcjonuje w Polsce od 2008 r. To już 10 lat! Od kilku lat to jedna z najlepiej ocenianych wypożyczalni autolawet w Polsce, a teraz nawet w Twoim mieście, pod nazwą wynajem autolawety Legnica. Naszymi klientami są osoby z całej Polski, dzięki dużej ilości punktów odbioru samochodu – a posiadamy ich kilkadziesiąt,można bezproblemowo zaplanować trasę!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Legnica

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWynajem autolawet Legnica zajmuję się również kompleksową pomocą. W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7. Wybranie właściwej pomocy drogowej nie zawsze jest łatwe, ponieważ liczy się czas otrzymania pomocy, u nas masz pewność ekspresowej pomocy I wsparcia! Dbamy o naszych klientów jak mało kto, dlatego posiadamy aż tyle pozytywnych opini!


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Legnicy i okolic, skróciliśmy formalności dotyczące wynajmu do kompletnego minimum! Efektem tego są proste i zrozumiałe umowy wynajmu. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Legnica, należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Legnica. Nasza oferta dostępna dla wszystkich! Docenią to użytkownicy, którzy szukają niezawodnych, bezpiecznych i tanich autolawet. Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Legnica

Kontakt

Wynajem autolawety Legnica
Telefon Kontaktowy:

+48 791 719 127
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Legnica

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Legnicy, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Legnica, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Legnicy. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – autolawety Legnica istnieją dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Legnica

Przedsiębiorstwo oferuje wynajem autolawet. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Należy zaznaczyć, ze świadczy usługi nie tylko w Legnicy, ale także w okolicznych miejscowościach. Działa od wielu lat jako firma świadcząca pomoc drogową. Od niedawna oferuje także wynajem autolawet. Autolawety proponowane przez przedsiębiorstwo charakteryzują się tym, że są w bardzo dobrym stanie. Regularnie przechodzą przez proces konserwacji. Należy zaznaczyć, że za usterki powstałe podczas użytkowania odpowiada klient. Wyjątkiem jest sytuacja, w której uszkodzenia powstały nie z jego winy. Wszelkie koszty naprawy są pokrywane ze środków finansowych wpłaconych przez klienta tytułem kaucji. Współpraca firmy z klientami przebiega bardzo pomyślnie i jest owocna dla obu stron, dlatego też przedsiębiorstwo nie może narzekać na brak stałych klientów. Warto zaznaczyć, że współpraca opiera się na umowie najmu. Są w niej określone wszystkie obowiązki obu stron - klienta i przedsiębiorstwa.

Legnica jest głównym obszarem prowadzenia działalności przez przedsiębiorstw oferujące wynajem autolawet. Miasto na prawach powiatu jest głównym ośrodkiem Legnicko - Głogowskiego Okręgu Miedziowego. Znajdują się tam zakłady przemysłowe. Rozwija się także Legnicki Park Technologiczny, który tworzy bardzo dobre warunki dla podmiotów gospodarczych. Warto wiedzieć, że na obszarze tego miasta i w okolicach rozwija się Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna skupiająca różne gałęzie przemysłu, w tym między innymi przemysł motoryzacyjny, spożywczy i maszynowy. Firma oferująca wynajem autolawet cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorstw reprezentujących wymienione branże. Zwykle potrzebują one sprawnych autolawet potrzebnych głównie do przewozu maszyn, albo pojazdów samochodowych, a przedsiębiorstwo o którym mowa jest w stanie im to zapewnić. Autolawety oferowane przez firmę cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ są to w większości nowe modele oraz posiadają pełen pakiet ubezpieczeń.