Wynajem autolawet mielec

Przedsiębiorstwo charakteryzuje się tym, że główną usługą, jaką oferuje klientom jest wynajem autolawet. Poza tym firma świadczy też pomoc drogową, jednak ta usługa nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem jak wcześniej opisana. Przedsiębiorstwo posiada bardzo duże doświadczenie. Powstało kilkanaście lat temu. Zdobyło renomę wśród klientów. Stała rzesza klientów darzy je bardzo dużym zaufaniem i uznaniem. Wynajem autolawet jest oferowany nie tylko osobom prywatnym, ale także przedsiębiorstwom i instytucjom. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Mielcu, niemniej jednak firma oferuje swoje usługi wynajmu autolawet w całej Polsce. Warto zaznaczyć, że w przyszłości planuje rozszerzyć nieco asortyment. Jeśli plany się powiodą, to za kilka lat przedsiębiorstwo będzie oferowało nie tylko wynajem autolawet, ale także innych pojazdów. Początkowo planowano jedynie zwiększenie liczby wynajmowanych autolawet. Obecnie mówi się już o wynajmie samochodów osobowych. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Mielec jest miastem powiatowym leżącym w północno - zachodniej części województwa podkarpackiego. To główny obszar działalności przedstawionej wyżej firmy, ale z pewnością nie jedyny. Przedsiębiorstwo w ostatnich latach bardzo dobrze się rozwija. Dzięki temu może poszerzać obszar działalności, między innymi także pod względem zakresu usług. Autolawety oferowane na wynajem to przede wszystkim nowe pojazdy, które są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwo bardzo dba o swój wizerunek. Jednocześnie buduje także wizerunek marki. Firma prowadzi własną stronę internetową, aby być bardziej dostępna dla klientów i potencjalnych pracowników. Przedsiębiorstwo dysponuje autolawetami, które są poddawane systematycznym przeglądom technicznym. Ponadto należy zaznaczyć, że autolawety posiadają wszelkie niezbędne ubezpieczenia, które umożliwiają podróże po Europie. Transport zza granicy nie stanowi najmniejszego problemu.

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasza firma zajmuje się również pomocą drogową i holowaniem aut osobowych, dostawczych oraz maszyn. Nasi doświadczeni kierowcy zorganizują usługe dla Państwa w sposób profesjonalny oraz kompleksowy. Gwarantujemy ukończenie powierzonego nam zadania holowania Waszego pojazdu w możliwie najkrótszym czasie.


zobacz więcej
Nasze oddziały
mapa
Warszawa

Wynajem autolawet Warszawa ul. Wolska 69
Radom

Wynajem autolawet Radom ul. Chrobrego 22