24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Wynajem

Autolawet Poznań


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Poznań


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Znamy doskonale potrzeby i wymagania mieszkańców Poznania, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę bez limitu kilometrów, w konkurencyjnej cenie na rynku, o pozwoli na pełne korzystanie bez jakichkolwiek ograniczeń. Nasza firma wynajem autolawety Poznań jest bezkonkurencyjna w naszym mieście, jeżeli spojrzymy na oferowane pojazdy, z bogatym wyposażeniem oraz niską ceną. Takie warunki mogą spełnić jedynie najlepsze firmy na rynku, do której właśnie należymy. Stajemy się jedną z najpopularniejszych wypożyczalni autolawet w Poznaniu firmą, gwarantujemy satysfakcje oraz minimum formalności dla mieszkańców Poznania oraz pobliskich rejonów. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Poznania oraz okolicznych miejscowości. Oferujemy jedynie nowoczesne i niezawodne pojazdy z gwarancją. Dla wymagających użytkownikó posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m, gwarantuje to wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w Poznaniu, a zaproponujemy odpowiednią ofertę na Twoje wymagania.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą w kategorii wynajem autolawet Poznań, dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom minimum formalności, które zajmą maksymalnie kilka minut. Taką ofertę mogą zaoferować jedynie najlepsze firmy, jaką jest wynajem autolawet w Poznaniu. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego klienta możemy dokładnie poznać jego potrzeby i wymagania dotyczące pojazdu. Przed każdym sfinalizowaniem wynajmu autolawety, klient może – do czego zachęcamy, obejrzeć dokładnie każdy pojazd. Gwarantuje to wstępne zapoznanie się z samochodem oraz odpowiednie dobranie oferty pod wymagania naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wynajmujący odpowiednio dobrał pojazd do swoich potrzeb, nasi profesjonalni doradcy znają się na tym, jak mało kto! Nasza flota autolawet do Państwa dyspozycji posiada bogate wyposażenie, do którego można zaliczyć m.in Radio cd Elektryczna wciągarkę sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wypożyczenie autolawety w wielu sytuacjach to najkorzystniejsze wyjście, które zapewnia nieporównywalny komfort pracy i bezpieczeństwo podczas transportu, w przeciwieństwie do samochodu osobowego z lawetą. Wynajem autolawety w Poznaniu lub innym naszym punkcie i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Dodatkowym autem wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka zalet, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Poznaniu, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują Państwo bezkonkurencyjną ofertę na rynku wynajmu autolawet w Poznaniu. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza firma powstała w 2008 r. To już 10 lat na rynku! Od kilku lat to jedna z najlepiej ocenianych wypożyczalni autolawet w Polsce, a teraz nawet w Twoim mieście, pod nazwą wynajem autolawety Poznań. Nasi klienci są z całej Polski i krajów sąsiadujących. Doceniają nasz profesjonalizm, minimum formalności, szeroką ofertę autolawet i bezkonkurencyjne ceny. Autolawety Poznań są idealną ofertą dla mieszkańców Poznania, pojazdy przez nas oferowane wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami, nowoczesnym wyposażeniem oraz bezawaryjnością. Wypożyczalnia autolawet Poznań stawia na zadowolenie I satysfakcje, doceniają to tysiące zadowolonych naszych klientów.

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Poznań

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasza firma to nie tylko wynajem autolawet w Poznaniu, ale również kompleksowa pomoc jako pomoc drogowa i holowanie aut osobowych, dostawczych oraz maszyn do bezpieczenej lokalizacji. Posiadamy doświadczonych doradców oraz kierowców, którzy są w stanie pomóc Państwu w nieprzewidzianych sytuacjach 24/7. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować powierzone nam zadanie w jak najkrótszym czasie, dbając przy tym o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla wygody naszych klientów ograniczyliśmy nasze formalności do kompletnego minimum! Aby móc wynająć autolawetę od naszej firmy należy spełniać poniższe kilka warunków:

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Naszym zadaniem jest zminimalizować nudne formalności, aby zajęły maksymalnie kilka minut, po czym nasi klienci mogą się cieszyć wynajmem autolawety w Poznaniu Nasza oferta jest nieustannie powiększana oraz obszar działań, w których oferujemy nasze usługi. Oferta jest już dostępna w największych miastach w Polsce, teraz również w Poznaniu. 10 lat na rynku oraz zebrane przez ten czas doświadczenie pozwala nam sprostać wymaganiom naszym klientom. Naszą najskuteczniejszą reklamą są nasi klienci, którzy doceniają naszą wiedzę oraz indywidualne podejście. Na wszelkie zapytania naszych klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Wynajem Autolawety Poznań

Kontakt

Wynajem autolawety Poznań
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Poznań

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety we Wrocławiu, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet w Poznaniu korzystniejszej oferty pod względem doświadczenia naszych pracowników jak i również cen autolawet. Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – istniejemy dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Poznań

Przedsiębiorstwa oferujące wynajem autolawet znajdują się między innymi w Poznaniu. Jedno z nich prosperuje od końca dwudziestego stulecia i cieszy się bardzo dobrą renomą. Świadczy swoje usługi nie tylko na terenie Poznania i w okolicy, ale także w całym województwie wielkopolskim. Posiada bardzo duże doświadczenie w branży. Poza tym charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Autolawety oferowane na wynajem są utrzymane w świetnym stanie technicznym. Poza tym przedsiębiorstwo proponuje także usługę wynajmu samochodów osobowych. W ostatnim czasie firma rozwija się bardzo dobrze. Oferta przedsiębiorstwa jest sukcesywnie dostosowywana do potrzeb klientów zmieniających się bardzo dynamicznie. Współpraca z firmą przebiega bardzo pomyślnie i owocnie dla obu stron, dlatego klienci chętnie nawiązują ją ponownie. Współpraca z przedsiębiorstwem o którym mowa opiera się na umowie najmu. Warto zapoznać się z jej wzorem znajdującym się na stronie internetowej firmy. Przedsiębiorstwo jest bardzo dobrze promowane i sprawnie zarządzane.

Poznań jest głównym obszarem działalności przedstawionej wyżej firmy. Charakteryzuje się między innymi tym, że panują w nim bardzo dogodne warunki do rozwoju działalności gospodarczej. Poznań jest jednym z największych ośrodków gospodarczych Polski. Jest nie tylko centrum przemysłu i handlu, ale również turystyki biznesowej i logistyki. Miasto należy do najbardziej atrakcyjnych miejsc dla inwestorów w kraju. Warto wiedzieć, że Poznań jest też najstarszym ośrodkiem targowym, który funkcjonuje do dziś. Przedsiębiorstwo o którym mowa wyżej rozwija się bardzo dobrze. Świadczy swe usługi nie tylko klientom indywidualnym, ale także innym firmom, reprezentującym różne branże. Warto wiedzieć, że w dzisiejszych czasach bardzo ważne jest to, aby firma dbała o wizerunek. Przedsiębiorstwo prowadzi swoją własną stronę internetową, na której zamieszcza różnego rodzaju informacje dotyczące prowadzonej działalności, a także oferowanych usług. Dba o bezpieczeństwo klientów oraz o to, aby odczuwali komfort podczas użytkowania wynajętych pojazdów.