24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Wynajem

Autolawet Ruda Śląska


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Ruda Śląska


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Gwarancja satysfakcji z wynajmu - Autolawety Ruda Śląska Wiemy doskonale jak zapracowani mogą być mieszkańcy województwa śląskiego, przede wszystkim Rudy Śląskiej. Dlatego przygotowaliśmy przejrzystą i ekspresową ofertę wynajmu autolawety w Rudzie Śląskiej. Jesteśmy firmą, która prowadzi działalność wynajmu autolawet w całej Polsce, teraz również w Rudzie Śląskiej. Dla pełnej wygody możesz skorzystać z naszych punktu wynajmu, których jest kilkadziesiąt zlokalizowanych w całej Polsce! Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

W swojej ofercie posiadamy bezawaryjne oraz nowoczesne autolawety. Całkowicie dostosowane pod nowe przepisy Europejskie, nie musisz się martwić, że zaskoczy Cię nieprzyjemna sytuacja na drodzę. Firma autolawety Rudy Śląskiej posiada szeroki wybór pojazdów, w tym również dla wymagających użytkowników, autolawety z podjazdem do 5.30 m. Nasza propozycja jest skierowana dla mieszkańców Rudy Śląskiej oraz pobliskich miejscowości. Jesteśmy firmą, która zyskała grono tysięcy zadowolonych klientów, efektem są nieskalane opinie w kategorii wynajem autolawety Ruda Śląska. Naszym klientom możemy zaoferować niskie ceny, wsparcie wyszkolonych doradców oraz przejrzystą umowę, której próżno szukać u konkurencji. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Rudzie Śląskiej, a dobierzemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

U nas masz pewność zadowolenia i gwarancji bezpieczeństwa. Nasi doświadczeni pracownicy z łatwością dobiorą odpowiedni pojazd pod Państwa wymagania i cele. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego wynajmy zyskaliśmy tak duże grono zadowolonch klientów. Udostępniamy wszelkie niezbędne cenniki, pełną specyfikację pojazdów oraz ich funkcje, to właśnie powody, dla których warto u nas wypożyczyć autolawetę. Nasze autolawety są bogato wyposażone, posiadają najpotrzebniejsze rzeczy podczas pracy m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Należy zaznaczyć, że wszystkie nasze pojazdy są odpowiednio dostosowane pod nowe przepisy Europejskie, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo za granicą! Wynajem autolawet w naszej firmie zapewnia nieporównywalny komfort pracy i bezpieczeństwo podczas transportu, w przeciwieństwie do samochodu osobowego z lawetą. Korszystając z naszej oferty możesz być pewny i przekonany, że nie zaskoczy Cię żadna nieprzyjemność podczas użytkowania naszych pojazdów. Zapewniamy pełne wsparcie podczas wynajmu, oraz po wynajmie. Wynajem autolawety w Rudzie Śląskiej jest często niedocenianym ekonomicznym rozwiązaniem. Wypożyczenie autolawety w Rudzie Śląskiej lub w innym naszym punkcie, w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka argumentów, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Sosnowcu, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują Państwo ofertę, której próżno szukać u konkurencji. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Jesteśmy bezkonkurencyjni wg opinii klientów pod względem pomocy przy doborze odpowiedniej jednostki, przejrzystej umowy, oferowanych cen oraz stanu technicznego autolawet. Nasza historia wynajmu autolawet w Polsce sięga 2008 r. Od tego czasu dokładamy wszelkich starań aby powiększyć nasze grono zadowolonych klientów. Dzięki naszej pracy zyskujemy jedynie pozytywne opinie, których jest już kilka tysięcy i nadal wzrasta. Poświęcamy się całkowicie naszej pracy, doceń i Ty!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Ruda Śląska

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7. Zapoznaj się z naszą ofertą auto pomocy w każdej sytuacji. Wynajem autolawet Ruda Śląska zajmuje się również kompleksową pomocą. W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Wybierz rzetelną I sprawdzoną firmę, szybkie wsparcie to podstawa!


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Rudy Śląskiej i okolic, skróciliśmy formalności dotyczące wynajmu do prostej i przejrzystej formy. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Sosnowiec, należy spełnić kilka wymaganych elementów.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Ruda Śląska. Nasza oferta dostępna jest w większości Polskich miast. Już od 10 lat skupiamy się nad idealnym doborem autolawet dla naszych klientów i pomocy przy wszelkich funkcjach jakie posiada. Do naszego grona zadowolonych klientów dołączyło już kilka tysięcy wynajmujących, większość została naszymi stałymi klientami. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania oraz odpowiednio dobiorą pojazd pod wymagania oraz potrzeby. Na wszelkie zapytania odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Ruda Śląska.

Kontakt

Wynajem autolawety Ruda Śląska
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Ruda Śląska

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Sosnowcu, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Ruda Śląska, korzystniejszej oferty pod względem przejrzystej umowy, zaplecza wyszkolonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Rudzie Śląskiej Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Ruda Śląska istnieje dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Ruda Śląska

Wynajem autolawet w Rudzie Śląskiej jest oferowany przez stosunkowo dużo przedsiębiorstw, ze względu na region, w jakim jest położone miasto. Śląsk jest bardzo dobrze rozwinięty pod względem gospodarczym, więc zapotrzebowanie na tego typu usługi jest nieco większe w porównaniu z województwami leżącymi we wschodniej i w środkowej części Polski. Usługa, jaką jest wynajem autolawet cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród przedsiębiorców, ale także wśród osób fizycznych. Klient nie będący reprezentantem firmy, ale chcący nająć autolawetę na osobisty użytek musi pamiętać o tym, że wymaga się od niego pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadania prawa jazdy kategorii B. Pełna zdolność do czynności prawnych przysługuje osobom, które ukończyły osiemnaście lat, czyli są pełnoletnie. W przeciwnym razie podpisanie umowy najmu nie jest możliwe, a to ona jest podstawą nawiązania współpracy z przedsiębiorstwem oferującym wynajem autolawet w Rudzie Śląskiej i okolicach miasta. Warto o tym pamiętać.

Rudza Śląska, które są głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa charakteryzują się tym, że stanowią bardzo ważny ośrodek gospodarczy. Dlatego też nie brakuje tam partnerów do współpracy. Firma oferująca wynajem autolawet współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami reprezentującymi inne branże, między innymi motoryzacyjną. Autolawety są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o przewóz samochodów, a także maszyn, które w działalności przemysłowej pełnią podstawową rolę. Wszystkie autolawety oferowane na wynajem są na bieżąco serwisowane i w pełni sprawne. Przedsiębiorstwo jest profesjonalne. Współpraca z innymi firmami bardzo korzystnie wpłynęła na jego wizerunek. Warto dodać, że dzięki współpracy z innymi przedsiębiorstwami, firma wydaje się być bardziej wiarygodna niż te, które współpracują wyłącznie z klientami indywidualnymi. Przedsiębiorstwo stale się rozwija i cieszy dużym zainteresowaniem. Realizuje także zlecenia związane z transportem zza granicy.