24h
Rezerwacja
telefon
530 930 033

Wynajem

Autolawet Rzeszów


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Rzeszów


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Odkryj zalety wynajmu autolawet w Rzeszowie. Przygotowaliśmy korzystną ofertę dla mieszkańców Rzeszowa i okolicznych miejscowości, którzy oczekują konkurencyjnych cen, przejrzystych umowów i wykfalifikowanych doradców. Wiemy doskonale jak zróżnicowani są mieszkańcy Rzeszowa, dlatego przygotowaliśmy idealną ofertę dla wszystkich. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Nasza flota autolawet składa się tylko i wyłącznie z najlepszych jednostek, bogato wyposażone oraz niezawodne w każdych warunkach. Firma autolawety Rzeszów posiada szeroki wybór pojazdów, w tym również dla wymagających użytkowników, autolawety z podjazdem do 5.30 m. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Rzeszowie, a dobierzemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Zebrane doświadczenie na przestrzeni 10 lat, pozwoliło nam poznać preferencje klientów oraz sprostać najtrudniejszym sytuacjom. Nie posiadamy żadnych tajemnic, dlatego udostępniamy całą specyfikacje pojazdów oraz zachęcamy przed sfinalizowaniem wynajmu obejrzeć dokładnie wybrany pojazd. Wynajem w naszej firmie doceniany jest przez użytkowników, którzy szukają sprawdzonej, taniej i bezpiecznej autolawety. Wypożyczenie autolawety w Rzeszowie lub w innym naszym punkcie, w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Docenili nasz wkład oraz profesjonalne podejście tysiące klientów, dołącz i Ty! Nasze autolawety są przystosowane do każdych warunków pracy, posiadają również bogate i przydane wyposażenie m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wiele firm wynajmujących autolawety w Rzeszowie nie zawsze są uczciwe – U nas możesz być pewny i przekonany, że nie zaskoczy Cię żadna nieprzyjemność podczas użytkowania naszych pojazdów. Na przestrzeni lat zebraliśmy bardzo dużo pozytywnych opini, zapewniamy pełne wsparcie podczas wynajmu, to powody aby zaufać naszej firmie. Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka argumentów, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Rzeszowie, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują Państwo ofertę, której próżno szukać u konkurencji. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Naszą działalność rozpoczęła się w 2008 r. Od tego czasu zyskujemy pozytywne opinie oraz zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą wiedzę, stan techniczny oferowanych autolawet oraz pomoc jaką oferujemy naszym klientom. Według naszych klientów próżno szukać konkurencji pod względem indywidualnego podejścia, wsparcia oraz oferowanych cen.

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Rzeszów

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęZajmujemy się również wysoko ocenianą auto pomocą! Nasza auto pomoc jako holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Rzeszowa i okolic, przygotowaliśmy umowę bez jakichkolwiek tajemnic. Przygotowane formalności dotyczące wynajmu przygotowane są w prostej i przejrzystej formie. W naszej firmie klient ma pewność, że nie otrzyma podejrzanej umowy wynajmu. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Rzeszów należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Rzeszów. Docenią to użytkownicy, którzy szukają niezawodnych, bezpiecznych i korzystnie cenowo autolawet. Na wszelkie zapytania odpowiadamy pod numerem telefonu 530 930 033" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Rzeszów.

Kontakt

Wynajem autolawety Rzeszów
Telefon Kontaktowy:

+48 530 930 033
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Rzeszów

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Rzeszowie, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Rzeszów, korzystniejszej oferty pod względem przejrzystej umowy, zaplecza wyszkolonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Rzeszowie. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – wynajem autolawet Rzeszów istnieją dla Ciebie. Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Rzeszów

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego. Swą siedzibę posiada tam wiele przedsiębiorstw. Wśród nich znajduje się firma, która oferuje wynajem autolawet i usługi transportowe. Usługi proponowane przez przedsiębiorstwo charakteryzują się tym, że reprezentują bardzo wysoki poziom. Rozwój firmy jest zawdzięczany przede wszystkim sprawnemu zarządzaniu, odpowiedniemu promowaniu oraz profesjonalnie wykonywanej pracy. Kadra pracownicza posiada wszystkie wymagane kwalifikacje oraz wykonuje obowiązki z należytą starannością. Bardzo ważna jest dbałość o autolawety przeznaczone na wynajem oraz wykorzystywane do świadczenia usług transportowych. Przeglądy techniczne są wykonywane stosunkowo często, co wpływa na wzrost zaufania klientów do przedsiębiorstwa. Firma została założona na przełomie dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku. Działa zatem już od kilkunastu lat. Więcej informacji, w tym między innymi dane kontaktowe firmy i wzór umowy, można znaleźć na witrynie internetowej przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorstwo bardzo dobrze się rozwija. Rzeszów jest w końcu głównym ośrodkiem przemysłowym w regionie. Rozwija się tam wiele gałęzi przemysłu. Ponadto w mieście funkcjonuje Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny. Firma oferująca wynajem autolawet posiada wielu klientów, w tym zarówno klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców. Autolawety oferowane na wynajem są w doskonałym stanie. Sprawne, bogato wyposażone i o dużych możliwościach technicznych bardzo dobrze sprawdzają się w sytuacjach, kiedy trzeba przetransportować dowolny pojazd lub maszynę. Dodatkową zaletą jest to, że w przypadku braku uprawnień do prowadzenia autolawety, klient może skorzystać z usługi wynajmu wraz z usługą kierowcy. Doświadczony pracownik wykona zlecenie przetransportowania danego przedmiotu w docelowe miejsce. Przedsiębiorstwo stara się sprostać oczekiwaniom klientów. Stara się o to, aby współpraca z każdym z nich przebiegała bez najmniejszych problemów oraz była korzystna dla obu stron. Jest to bardzo istotne.