24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Wynajem

Autolawet Szczecin


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Szczecin


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Potrzebujesz autolawety? Nie szukaj dalej! Sprawdź co możemy zaoferować Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, a przede wszystkim dla mieszkańców Szczecina oraz pobliskich miejscowości. Oograniczyliśmy nasze formalności do kompletnego minimum, w zakresie wynajmu autolawet w Szczecinie! Nasza firma wynajem autolawety Szczecin jest jednym rozsądnym wyborem w mieście, jeżeli spojrzymy na oferowane pojazdy, z bogatym wyposażeniem oraz niską ceną. Takie warunki mogą spełnić jedynie najlepsze firmy na rynku, do której właśnie należymy. Stajemy się jedną z najpopularniejszych wypożyczalni autolawet w Szczecinie, ponieważ znamy doskonale wymagania i potrzeby mieszkańców. Gwarantujemy satysfakcje oraz minimum formalności dla mieszkańców Szczecina oraz pobliskich rejonów. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


400
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Szczecina oraz okolicznych miejscowości. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie nowoczesne i bezawaryjne pojazdy z gwarancją. Dla wymagających użytkowników posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m, gwarantuje to wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach. Nasze autolawety są dostosowane pod użytkowanie po całej Europie – dostosowane pod unijne przepisy. Wynajmij i nie martw się nieprzyjemnymi sytuacjami na drodze, które mogą Cię spotkać u konkurencji. Zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę w całej Polsce, również w Szczecinie, a zaproponujemy odpowiednią ofertę na Twoje potrzeby.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą w kategorii wynajem autolawet Szczecin, dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom minimum formalności, które zajmą maksymalnie kilka minut. Taką ofertę mogą zaoferować jedynie najlepsze firmy, jaką jest wynajem autolawet w Szczecinie. Dzięki naszemu dużemu wyborowi autulawet, możesz być pewny, że odpowiednio dobierzemy autolawetę pod Twoje wymagania. Przed każdym sfinalizowaniem wynajmu autolawety, klient może – do czego gorąco zachęcamy, obejrzeć dokładnie każdy pojazd. Gwarantuje to wstępne zapoznanie się z samochodem oraz odpowiednie dobranie oferty pod wymagania naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wynajmujący odpowiednio dobrał pojazd do swoich potrzeb, nasi profesjonalni pracownicy i doradcy znają się na tym, jak mało kto! Do naszej floty pojazdów zaliczają się jedyne nowoczesne oraz bezawaryjne autolawety w Szczecinie. W swoim wyposażeniu posiadają m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem autolawety w Szczecinie w większości sytuacjach to najlepsze rozwiązanie, które zapewnia nieporównywalny komfort pracy i bezpieczeństwo podczas transportu, w przeciwieństwie do samochodu osobowego z lawetą. Wynajem autolawety w Szczecinie lub w innym naszym punkcie w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Dodatkowym atutem wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie jesteśmy zmuszeni do wykupienia tablic wywozowych. To tylko kilka zalet, które zwracają pełne koszty wypożyczenia autolawety w Szczecinie, dokładając do tego pełny zakres assistance za granicą, otrzymują Państwo ofertę, której nie znajdą u konkurencji wynajmu autolawet. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza firma powstała w 2008 r. To już 10 lat na rynku! Od kilku lat to jedna z najwyżej ocenianych wypożyczalni autolawet w Polsce, a teraz nawet w Twoim mieście, pod nazwą wynajem autolawety Szczecin. Nasi klienci są z całej Polski i krajów sąsiadujących. Doceniają nasz profesjonalizm, minimum formalności, szeroką ofertę autolawet i bezkonkurencyjne ceny. Autolawety Szczecin są idealną ofertą dla mieszkańców Szczecina, pojazdy w naszej ofercie wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami, nowoczesnym wyposażeniem oraz bezawaryjnością. Wypożyczalnia autolawet Szczecin skupia się na satysfakcji z wynajmu oraz, po skończonym wynajmie. Doceniają to nasi klienci, którzy po pierwszym wynajmie, bardzo często zostają naszymi stałymi klientami

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Szczecin

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęNasza firma zajmuję się również kompleksową pomocą jako pomoc drogowa i holowaniem aut osobowych, dostawczych oraz maszyn do wybranej bezpiecznej lokalizacji. Nasi doświadczeni doradcy i kierowcy, którzy są w stanie pomóc Państwu w nieprzewidzianych sytuacjach 24/7 zapewnią spokój, który można znaleźć tylko w naszej ofercie. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować powierzone nam zadanie w jak najkrótszym czasie, dbając przy tym o bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
400 zł /doba 350 zł /doba 250 zł /6h
bez limitu kilometrów limit kilometrów: 500km limit kilometrów: 200km<
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Szczecina i okolic ograniczyliśmy formalności wynajmu do kompletnego minimum! Wiemy jak mogą być skomplikowane umowy konkurencji, dlatego aby móc wynająć autolawetę od naszej firmy należy spełniać poniższe kilka prostych warunków:

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Naszym zadaniem jest przeszktałcic niezrozumiałe i skompikowane formalności w prostą i przystępną formę dla naszych klinetów! Cały proces formalności przebiega w szybki sposób, gwarantujemy sfinalizowanie wynajmu w kilkanaście minut. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w zakresie wypożyczalni autolawet w Polsce. Nasza oferta jest już dostępna w większości największych miast w Polsce, teraz również w Szczecinie. 10 lat na rynku oraz zebrane przez ten czas doświadczenie pozwala nam sprostać największym wymaganiom naszych klientów. Skorzystaj z naszej oferty a gwarantujemy pełną satysfakcję z wynajmu autolawety w Szczecinie. Na wszelkie zapytania klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Szczecin

Kontakt

Wynajem autolawety Szczecin
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Szczecin

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Szczecinie nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet w Szczecinie, korzystniejszej oferty pod względem doświadczenia naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Szczecinie. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – autolawety Szczecin istnieją dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Szczecin

Przedsiębiorstwo znajduje się w Szczecinie. Zajmuje się wynajmowaniem autolawet. Świadczy usługi nie tylko w mieście i okolicach, ale także w innych rejonach województwa zachodniopomorskiego. Wynajem autolawet nie jest jedyną usługą oferowaną przez przedsiębiorstwo. Charakterystyczną cechą firmy jest sposób współpracy. Opiera się na umowie najmu, która jest podpisywana indywidualnie z każdym klientem. Warunki współpracy i inne istotne kwestie prawne są zawarte w tym dokumencie. Wynajem autolawet w Szczecinie cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród innych firm, jak również wśród osób prywatnych. Nie ulega wątpliwościom, że przedsiębiorstwo prosperuje bardzo dobrze. Ostatnimi czasy firma świetnie się rozwija i dostosowuje ofertę do wymagań i potrzeb swoich klientów. Cieszy się ogromnym zaufaniem. Więcej informacji na temat działalności przedsiębiorstwa można znaleźć na stronie internetowej. Znajdują się tam informacje takie jak dane kontaktowe czy szczegółowy opis usług świadczonych przez przedsiębiorstwo.

Szczecin jest dużym ośrodkiem gospodarki morskiej. Swoje siedziby mają tam liczne przedsiębiorstwa, których działalność jest bezpośrednio lub pośrednio związana z gospodarką morską. Działają tam także firmy świadczące różnego rodzaju usługi, w tym między innymi opisana wyżej firma oferująca wynajem autolawet. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ stara się spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Dba o to, aby ich oczekiwania względem firmy zostały spełnione. Autolawety są poddawane przeglądom technicznym bardzo często i regularnie. Są utrzymane w czystości i dobrym stanie. Większość autolawet przeznaczonych na wynajem to nowe pojazdy o lepszych możliwościach niż inne. Są dostępne w bardzo dogodnej cenie. Więcej informacji na temat przedsiębiorstwa i jego działalności można bez problemu znaleźć na stronie internetowej firmy. Znajdują się tam także dane kontaktowe. Za ich pomocą można bez problemu skontaktować się z firmą, w celu nawiązania współpracy.