24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Wynajem

Autolawet Tychy


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Tychy


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Wynajem autolawet Tychy. Przedstawiamy Państwu ofertę jakiej jeszcze do tej pory nie było w południowej Polsce. Oferta bez jakichkolwiek tajemnic, w prostej i przystępnej formie. Nasza firma wynajem autolawet Tychy bez wątpienia jest najczęściej wybieraną wypożyczalnią w południowej Polsce. Osoby, które zainteresowane są wynajmem autolawety w Tychach zwrócą uwagę na naszą szeroką ofertą pojazdów, gwarancję oraz bogate wyposażenie. Takie warunki mogą spełnić jedynie najlepsze firmy, do których należymy. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim dla mieszkańców Tych. Z naszej ofery mogą skorzystać osoby indywidualne i biznesowe, dla wszystkich posiadamy krótkie i przejrzyste umowy, które zajmą dosłownie kilkanaście minut. W naszej ofercie posiadamy tylko niezawodne i bezpieczne jednostki. Dla wymagających użytkowników posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m. Zapewnia to wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Tychach, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy! Jesteśmy jedną z nielicznych wysoko ocenianych firm w kategorii wynajem autolawet Tychy. Staramy się aby nasze umowy były krótkie i czytelne, które zawieramy z naszymi klientami. Niskie ceny oferowanych pojazdów, w połączeniu z bogatym wyposażeniem i bezawaryjnością zapewniły nam wysokie oceny wg. Naszych klientów. Do naszej oferty pojazdów zaliczają się jedyne nowoczesne autolawety, które posiadają praktyczne wyposażenie, które przydaje się podczas każdej podróży, m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem autolawety w Tychach w większości sytuacji jest ekonomicznym rozwiązaniem. Korzystając z usług naszej fimy wypożyczalni autolawet w Tychach możesz być przekonany, że dołożymy wszelkich starań aby nie zaskoczyła Cię żadna nieprzyjemność na drodze, dlatego wszystkie nasze pojazdy są odpowiednio przygotowane i spełniają unijne przepisy. Ważnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie ma potrzeby wykupienia tablic wywozowych. Jest to zauważalna oszczędność. Na przestrzeni lat zebraliśmy tysiące pozytywnych opinii. Zapewniamy pełne wsparcie podczas wynajmu, odpowiednio dobierzemy pojazd pod Twoje wymagania, w połączeniu z atrakcyjną ceną to argumenty, aby zaufać naszej firmie. Wynajem autolawety w Tychach to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent, w przeciwieństwie do samochodu osobowego. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza firma funkcjonuje w Polsce od 2008 r. To już 10 lat! Od tego czasu zbieramy same pozytywne opinie, a teraz nawet w Twoim mieście, pod nazwą wynajem autolawety Tychy. Klienci doceniają nasze zaangażowanie I profesjonalne podejście do wynajmu, dołącz i Ty!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Tychy

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWynajem autolawet Tychy zajmuję się również kompleksową pomocą. Przy wyborze auto pomocy powinniśmy kierować się ocenami klientów I zaangażowania firmy.W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Tych i okolic, skróciliśmy formalności dotyczące wynajmu do przystępnej i prostej formy! Umowy są krótkie i przejrzyste, mają Państwo pewność, że otrzymają uczciwą umowę.. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Tychy należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Naszym atutem są proste i zrozumiałe umowy dla każdego klienta, bez wyjątku! Cały proces formalności przebiega w ekspresowym tempie. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w zakresie wypożyczalni autolawet w Polsce. Nasza oferta jest już dostępna w większości największych miast w Polsce. 10 lat na rynku oraz tysiące zadowolonych klientów poskutkowało wyrobem nieskalanej opini. Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Tychy. Naszymi klientami są osoby poszukujący sprawdzonej i rzetelnej firmy wynajmujące, którzy potrzebują niezawodnych, bezpiecznych i korzystnie cenowo autolawet. Na wszelkie zapytania klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Tychy

Kontakt

Wynajem autolawety Tychy
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Tychy

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Tychach, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Tychy, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Tychach. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – autolawety Tychy istnieją dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Tychy

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność w Tychach. Charakteryzuje się tym, że oferuje nie tylko pomoc drogową, ale także wynajem autolawet. Autolawety, którymi dysponuje firma charakteryzują się tym, że są w bardzo dobrym stanie. Poza tym ciszą się dużym zainteresowaniem ze względu na dość niskie koszty najmu. Opłata najmu jest wyższa, jeżeli klient dodatkowo korzysta z usługi kierowcy. Nie ulega wątpliwościom, że usługa jest skierowana przede wszystkim do właścicieli warsztatów samochodowych, ale nie tylko. Wśród klientów są nie tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą, ale także te, które potrzebują autolawety tymczasowo, na własny użytek. Chcąc nawiązać współpracę z przedsiębiorstwem w zakresie wynajmu autolawety, należy mieć przy sobie dowód tożsamości i prawo jazdy kategorii B. W przeciwnym razie nie ma możliwości podpisania umowy najmu, która jest podstawą współpracy. Wcześniej należy ustalić warunki współpracy i użytkowania pojazdu oraz wysokość kaucji i opłaty najmu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność głównie w Tychach, które są miastem, gdzie dobrze rozwija się przemysł motoryzacyjny. Mieści się tam między innymi fabryka General Motors Manufacturing Poland, z którą firma współpracuje. Autolawety są bowiem bardzo dobrym sposobem na przetransportowanie pojazdów oraz maszyn przemysłowych. W Tychach bardzo dobrze rozwija się przemysł chemiczny. Znajduje się tam siedziba największego polskiego producenta odczynników chemicznych. W mieście znajduje się park technologiczny Technopark Tychy, a także jedna z podstref Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Miasto o którym mowa jest także ważnym ośrodkiem naukowym i kulturalnym regionu. Na obecną chwilę panują tam bardzo dobre warunki do rozwoju działalności usługowej, co jest bardzo dobrze widoczne na przykładzie omówionej firmy oferującej wynajem autolawet. Przedsiębiorstwo działa głównie na terenie miasta, ale realizuje także zlecenia zza granicy. Autolawety spełniają wszystkie unijne wymogi.