24h
Rezerwacja
telefon
500 772 661

Wynajem

Autolawet Zabrze


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Zabrze


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Specjalna oferta dla mieszkańców Zabrza. Nasza oferta jest specjalnie dobrana dla mieszkańców Zabrza. Nasze usługi wynajmu opierają się na prostych i zrozumiałych zasadach. Taką formę wynajmu autolawety w Zabrzu docenią osoby, szukające sprawdzonej, bezpiecznej, korzystnie cenowo i pobliskiej wypożyczalni. Nasza firma wynajem autolawet Zabrze jest bezpiecznym wyborem. Osoby, które zainteresowane są wypożyczeniem autolawety w Zabrzu zauważą naszą szeroką ofertą oferowanych pojazdów, bogate wyposażenie oraz niską ceną. Takie warunki mogą spełnić jedynie najlepsze firmy na rynku, do której właśnie należymy. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców Zabrza oraz okolic. Jesteśmy przodującą firmą w zakresie wynajmu autolawet w Polsce, więc możemy zaoferować naszym klientom niskie ceny, których próżno szukać u konkurencji. W naszej ofercie posiadamy autolawety z gwarancją i bogatym wyposażeniem. Dla wymagających użytkowników posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m. Zapewnia to wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach. Nasi doświadczeni pracownicy z łatwością dobiorą odpowiednie jednoski pod przedstawione potrzeby i wymagania. Udostępniamy pełną specyfikację pojazdów oraz cenniki. Korzystając z usług naszej firmy masz pewność zadowolenia i gwarancji bezpieczeństwa

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy najlepiej ocenianą firmą w kategorii wynajem autolawet Zabrzu. Naszym znakiem rozpoznawczym i głównym atutem jest prosta i krótka umowa, którą zawieramy z naszymi klientami.Staramy się aby kazdy klient po skończonym wynajmie w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Kielce był w zupełności usatysfakcjonowany – Nasi pracownicy znają się na tym jak mało kto! Niskie ceny i wysoka jakość oferowanych usług, To elementy, które wpłynęły na nasz sukces w kategorii wynajem autolawet Kielce. Do naszej floty pojazdów zaliczają się jedyne nowoczesne oraz bezawaryjne jednostki w Zabrzu. Autolawety posiadają bogate i praktyczne wyposażenie, które przydaje się podczas każdej podróży, m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem autolawety w Zabrzu w większości sytuacjach jest rozsądnym rozwiązaniem. Korszystając z usług naszej fimy wypożyczalni autolawet w Zabrzu możesz być pewny i przekonany, że nie zaskoczy Cię żadna nieprzyjemność podczas użytkowania naszych pojazdów. Wszystkie nasze pojazdy są odpowiednio dostosowane pod nowe przepisy Europejskie. Na przestrzeni lat zebraliśmy bardzo dużo pozytywnych opini, zapewniamy pełne wsparcie podczas wynajmu, to powody aby zaufać naszej firmie. Ważnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie ma potrzeby wykupienia tablic wywozowych. Wynajem autolawety w Zabrzu lub w innym naszym punkcie w największych miastach w Polsce i podróż jednym samochodem to zauważalna oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza firma funkcjonuje w Polsce od 2008 r. To już 10 lat! Od kilku lat to jedna z najlepiej ocenianych wypożyczalni autolawet w Polsce, a teraz nawet w Twoim mieście, pod nazwą wynajem autolawety Zabrze. Od tego czasu zyskujemy pozytywne opinie oraz zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą wiedzę, stan techniczny oferowanych autolawet oraz pomoc jaką oferujemy naszym klientom – dołącz i Ty!

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Zabrze

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWynajem autolawet Zabrze zajmuję się również kompleksową pomocą. W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7. Wybranie właściwej pomocy drogowej nie zawsze jest łatwe, ponieważ liczy się czas otrzymania pomocy, u nas masz pewność ekspresowej pomocy I wsparcia! Dbamy o naszych klientów jak mało kto, dlatego posiadamy aż tyle pozytywnych opinii.


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Dla mieszkańców Zabrza i okolic, skróciliśmy formalności dotyczące wynajmu do kompletnego minimum! Efektem tego są proste i zrozumiałe umowy wynajmu. Zawierając współpracę z naszą firmą, klient ma pewność, że nie otrzyma podejrzanej umowy wynajmu. Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Zabrze należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Naszym atutem są proste i zrozumiałe umowy dla każdego klienta, bez wyjątku! Cały proces formalności przebiega w ekspresowym tempie. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w zakresie wypożyczalni autolawet w Polsce. Nasza oferta jest już dostępna w większości największych miast w Polsce. 10 lat na rynku oraz tysiące zadowolonych klientów poskutkowało wyrobem pozytywnej opini, której ciężko znaleźć u konkurencji w jako wynajem autolawet w Zabrzu. Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Zabrze. Docenią to klienci, którzy potrzebują niezawodnych, bezpiecznych i korzystnie cenowo autolawet. Na wszelkie zapytania klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 500 772 661" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Zabrze

Kontakt

Wynajem autolawety Zabrze
Telefon Kontaktowy:

+48 500 772 661
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Zabrze

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Zabrzu, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Zabrze, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Zabrzu. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – autolawety Zabrze istnieją dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Zabrze

Wynajem autolawet w Zabrzu jest oferowany przez kilka przedsiębiorstw. Firmy cieszą się dużym zaufaniem, a oferowana przez nie usługa jest bardzo popularna. Wynajem autolawet jest usługą, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród właścicieli warsztatów samochodowych. Usługi oferowane przez firmy charakteryzują się tym, że są dostępne w całkiem dobrej cenie, z powodu konkurencyjności między przedsiębiorstwami. Oferty przedsiębiorstw są skierowane nie tylko do mieszkańców Zabrza, ale także do osób mieszkających w okolicznych miastach i miasteczkach. Podstawą współpracy z klientami jest umowa najmu. W oparciu o nią klient otrzymuje autolawetę w użytkowanie na określony czas oraz jest zobowiązany do uiszczenia opłaty najmu o określonej wysokości. W umowie najmu są określone obowiązki spoczywające na obu stronach umowy. Jest bardzo ważna w przypadku, gdy dojdzie do sporu sądowego między klientem a firmą. Przedsiębiorstwa bardzo dbają o to, aby współpraca z klientami była owocna i przebiegała pomyślnie.

Zabrze jest głównym i podstawowym obszarem działalności prowadzonej przez opisane wyżej przedsiębiorstwo. W Zabrzu działa wiele przedsiębiorstw reprezentujących różne branże. Firma oferująca wynajem autolawet współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, w różnym zakresie. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Z jej usług korzystają także klienci indywidualni. W ten sposób przedsiębiorstwo generuje zyski, a jednocześnie poprawia swój wizerunek i wiarygodność marki w oczach potencjalnych klientów. Autolawety oferowane przez przedsiębiorstwo charakteryzują się tym, że spełniają wszystkie wymogi unijne. Posiadają pełen pakiet ubezpieczeń, umożliwiających poruszanie się za jej pomocą także poza granicami kraju