24h
Rezerwacja
telefon
600 633 001

Wynajem

Autolawet Zielona Góra


Chcecie Państwo przewieźć niesprawny samochód? Szukacie sposobu na transport pojazdu zza granicy? Zastanawiacie się jak przewieźć niewygodny ładunek?


Wypożyczalnia

Autolawety Zielona Góra


Pragniemy Państwu zaoferować wypożyczenie profesjonalnie przygotowanej autolawety dzięki której bezproblemowo i na czas przetransportujecie swój pojazd bezpiecznie do mniejsca docelowego.


Bezpieczny

transport


Dzięki autolawecie możecie Państwo w sposób bezpieczny transportować pojazdy i inne ładunki w sposób komfortowy i bezpieczny a wypożyczenie autolawety w naszej firmie na pewno pomoże Państwu dowieźć swój pojazd do celu.


Zarezerwuj dogodny termin już teraz! Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub drogą e-mail.
Rezerwacja autolawetyNasza oferta


Najkorzystniejsza oferta w wojewódźtwie lubuskim – Autolawety Zielona Góra. Nasza oferta jest już dostępna dla mieszkańców Zielonej Góry. Zapewniamy niespotykane dotąd bezpieczeństwo, prostą formę umowy oraz atrakcyjne ceny. Nasza firma wynajem autolawet Zielona Góra bez wątpienia jest rozsądnym wyborem dla osób, które zainteresowane są wypożyczeniem autolawety w Zielonej Górze. Nasi klienci doceniają szeroką ofertą pojazdów, gwarancję oraz bogate wyposażenie. Takie warunki mogą spełnić jedynie najlepsze firmy, do których należymy. Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji; kontakt znajdziesz na górze strony.


280
zł/doba


Bez limitów kilometrów

Bezpieczny
Transport

Oferta

Naszą ofertę wypożyczalni autolawet kierujemy przede wszystkim dla mieszkańców Zielonej Góry oraz pobliskich miejscowości. Jesteśmy firmą, która zyskuje najlepsze opinie wg. Klientów w kategorii wynajem autolawety Zielona Góra. Naszym klientom możemy zaoferować niskie ceny, wsparcie doświadczoncych doradców oraz przejrzystą umowę, to powody by skorzystać z naszych usług! W naszej ofercie posiadamy tylko niezawodne i bezpieczne jednostki. Dla wymagających użytkowników posiadamy autolawety z podjazdem wynoszącym do 5.30 m. Zapewnia to wygodną i bezpieczną pracę w każdych warunkach.

Bez większych problemów możesz na nim przewozić:

 • samochody
 • motocykle
 • samochody
 • quady
 • maszyny budowlane
 • wyposażenie przemysłowe
 • autolawety 3 i 7 osobowe

 

Profesjonalny wynajem czyli jak to robimy

Jesteśmy jedną z najwyżej ocenianych firm w Polsce, teraz również w kategorii wynajem autolawet Zielona Góra. Naszą silną stroną są proste i przejrzyste umowy, które zawieramy z naszymi klientami.Staramy się aby kazdy po skończonym wynajmie w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Zielona Góra był w zupełności zadowolony. Do naszej floty pojazdów zaliczają się jedyne bezawaryjne autolawety, które posiadają bogate i praktyczne wyposażenie, które przydaje się podczas każdej podróży, m.in. Radio cd Elektryczna wciągarka sterowana na pilot Klimatyzacja Pełny zakres assistance Wygodne fotele Wynajem autolawety w Zielonej Górze w większości sytuacjach jest ekonomicznym rozwiązaniem. Korzystając z oferowanych usług naszej wypożyczalni autolawet w Zielonej Górze możesz być pewny i przekonany, że nic Cię nie zaskoczy podczas użytkowania naszych pojazdów. Wszystkie nasze jednostki są odpowiednio dostosowane pod nowe przepisy Europejskie. Jedź bez żadnych obaw o zgodność z przepisami unijnymi. Ważnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług wypożyczenia autolawety podczas transportu samochodu jest fakt, że nie ma potrzeby wykupienia tablic wywozowych. Jest to zauważalna oszczędność dla osób szukających taniego rozwiązania. Wynajem autolawety w Zielonej Górze to duża oszczędność, głównym czynnikiem są koszty paliwa, na których można zaoszczędzić nawet do 50 procent, w przeciwieństwie do samochodu osobowego. Szczegóły wynajmu oraz niezbędne dokumenty znajdują się w zakładce "warunki wynajmu"

Jakość Obsługi

Nasza wypożyczalnia autolawet powstała w Polsce w 2008 r. To już 10 lat! Od tego czasu zyskujemy pozytywne opinie oraz zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą wiedzę, stan techniczny oferowanych autolawet oraz pomoc jaką oferujemy naszym klientom – dołącz i Ty! Od kilku lat to jedna z najlepiej ocenianych wypożyczalni autolawet w Polsce, a teraz nawet w Twoim mieście, pod nazwą wynajem autolawety Zielona Góra.

 • 99% Terminowość wynajmu
 • 100% Sprawność lawet
 • 90% Wynajmu Last-Minute
 • 90% Zadowolonych klientów

Nasze statystyki

 • 3362 Zreazliowanych wynajmów
 • 54433 Godzin pracy lawet
 • 2350 Obsłużonych klientów
 • 459 Powracających klientów

 

 

Pomoc Drogowa Zielona Góra

Auto pomoc

ikona Pomoc 24 godziny na dobęWynajem autolawet Zielona Góra zajmuję się również kompleksową pomocą. W swojej ofercie posiadamy ekspresową pomoc drogową I holowanie aut osobowych, dostawczych oraz wszelkich maszyn do bezpiecznej lokalizacji. Nasi wyszkoleni kierowcy I doradcy są zawsze gotowi na pomoc po otrzymaniu zgłoszenia 24/7. Przy wyborze auto pomocy powinniśmy kierować się ocenami firmy – warunek spełniamy w 100% Posiadamy tysiące zadowolonych klientów, dołącz I Ty!


  Cennik
Sprawdź konkurencyjne ceny
 
Autolaweta Autolaweta Autolaweta
280 zł /doba 200 zł /8h 150 zł /4h
długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m długość najazdu 5.30m
prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B prawo jazdy kategorii B
wyciągarka wyciągarka wyciągarka
radio + CD radio + CD radio + CD
pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa pakiet bezpieczeństwa
Oddziały
Wynajem autolawet

Warunki wynajmu

Warunki wynajmu autolawety
Aby móc wynająć autolawetę w naszej firmie wypożyczalnia autolawet Bytom należy spełnić kilka warunków.

Wynajmujący musi:

 • mieć ukończone 19 lat
 • posiadać prawo jazdy kategorii B
 • uiścić kaucje zwrotną w wysokości 1000zł.
 • uiścić należność za cały okres wynajmu
 • podpisać umowę wynajmu
Dla mieszkańców Zielonej Góry i okolic, skróciliśmy formalności dotyczące wynajmu do kompletnego minimum! Umowy są krótkie i przejrzyste. Zajmują maksymalnie kilkanaście minut. Jesteśmy mocno rozwijającą się firmą w zakresie wypożyczalni autolawet w Polsce. Nasza oferta jest już dostępna w większości największych miast w Polsce. 10 lat na rynku stawiamy na pełne zadowolenie u naszych wynajmujących, efektem czego są tysiące zadowolonych klientów oraz pozytywna opinia, której ciężko znaleźć u konkurencji w jako wynajem autolawet w Zielonej Górze. Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych firm w kategorii wypożyczalnia autolawety Zielona Góra. Docenią to klienci, którzy potrzebują niezawodnych, bezpiecznych i korzystnie cenowo autolawet. Na wszelkie zapytania klientów odpowiadamy pod numerem telefonu 600 633 001" a rezerwacja dostępna jest 24/7 dla pełnej wygody! Pozdrawia zespół Wynajem Autolawety Zielona Góra

Kontakt

Wynajem autolawety Zielona Góra
Telefon Kontaktowy:

+48 600 633 001
Email: biuro@wynajemautolawety.pl
Zielona Góra

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wynajmu autolawety w Zielonej Górze, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą w każdej sytuacji. Po to jesteśmy, skorzystaj z naszej pomocy. Naszym hasłem przewodnim jest zadowolenie klienta, więc gwarantujemy pełen profesjonalizm w zakresie pomocy, jak i wyboru odpowiedniej autolawety. Po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteśmy przekonani, że nie znajdziesz w kategorii wynajem autolawet Zielona Góra, korzystniejszej oferty pod względem zaplecza doświadczonych doradców i naszych pracowników oraz przede wszystkim cen autolawet w Zielonej Górze. Dla Państwa wygody zapewniamy wiele sposobów kontaktu, e-mail, telefoniczny oraz po wypełnieniu formularzu kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Odpowiadamy sprawnie i szybko na wszelkie pytania klientów, przekonaj się! Zadzwoń, zadaj nam pytanie a my pomożemy rozwikłać wszelkie wątpliwości – autolawety Zielona Góra istnieją dla Ciebie Dokładniejsze informacje na temat rezerwacji naszych pojazdów znajdziesz w zakładce „Rezerwacja”.


Formularz

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wynajem Autolawet Zielona Góra

Zielona Góra jest miastem leżącym w województwie lubuskim. Gospodarka rozwija się tam głównie w zakresie przemysłu informatycznego i produkcji wagonów kolejowych. W Zielonej Górze znajduje się także wiele przedsiębiorstw świadczących różnego rodzaju usługi, między innymi takie jak wynajem autolawet. Firma oferująca wynajem autolawet proponuje swoim klientom bardzo atrakcyjne stawki. Przedsiębiorstwo prosperuje całkiem nieźle. Obecnie współpracuje z kilkoma innymi firmami. Współpraca przebiega pomyślnie i jest owocna dla obu stron. Opiera się na umowie najmu. Należy dodać, że w dzisiejszych czasach przedsiębiorstwo stale się rozwija i poszerza ofertę usług. Poza wynajmem autolawet oferuje także usługi transportowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa, która powstała stosunkowo niedawno. Obecnie kładzie się duży nacisk na promowanie przedsiębiorstwa w sieci internetowej. Należy dodać, że na stronie znajdują się dane kontaktowe. Można za ich pomocą nawiązać kontakt z przedsiębiorstwem.

Zielona Góra jest miastem, w którym przemysł rozwija się bardzo dobrze. To korzystnie wpływa na kondycję firmy oferującej wynajem autolawet. Przedsiębiorstwo przedstawione pokrótce powyżej bardzo dba o wysoki poziom oferowanych usług, co przejawia się między innymi we wzorowej obsłudze klientów, a także w tym, że firma oferuje na wynajem wyjątkowo nowoczesne pojazdy. Autolawety są bogato wyposażone i w pełni sprawne, ponieważ regularnie poddaje się je przeglądom technicznym. Nie ulega wątpliwościom, że w dzisiejszych czasach bardzo ważne jest budowanie wizerunku firmy, który będzie jak najbardziej pozytywny. Dbałość o wysoki poziom świadczonych usług i wzorową obsługę klientów jest jednym ze sposobów. Druga metoda polega na prowadzeniu strony internetowej, która umożliwia zapoznanie się potencjalnych klientów z ofertą firmy oraz działalnością prowadzoną przez przedsiębiorstwo. Współcześnie już niemal każda firma posiada własną stronę internetową. Jest to bardzo istotne.